IBAN ile aktarılan parayı karşı tarafın geri çekme ihtimali var mı?

Fast ödeme ile gönderirse daha güvenli olur.

Bankanız destekliyor mu bilmiyorum fakat Havale/EFT saati geçtiği zaman parayı Fast olarak karşı taraf gönderebiliyor, 3-5 TL ücret kesiyordu yanlış hatırlamıyorsam.

Fast ile 1 seferde 2000 TL gönderilebilir ve günlük Fast limiti 10.000 TLdir. EFT'den şaşmayın bu alışverişte.

Akşam vakti olacak, banka terimlerini bilmiyorum; EFT ile havale yahut IBAN aynı şey mi? Bankamız Ziraat, alıcı taraf İş Bankası.
Hocam bakın tavsiyem olsun yanınıza bankacılık işlerinden anlayan birisini alın ve öyle gidin. Yanlış anlamayın beni sadece güvenliğiniz açısından söylüyorum, havala ve EFT saatleri gün içerisinde yanlış hatırlamıyorsam 17.00'a kadar. O saate kadar para hesabına direkt geçiyor, o saati geçersen işlem talep üzerine alınıyor ve yarın sabahın erken saatlerinde o para geliyor. Tabiki iptal edebilir o saate kadar, onun için fast üzerinden isteyin parayı.

Fast ile 1 seferde 2000 TL gönderilebilir ve günlük Fast limiti 10.000 TLdir. EFT'den şaşmayın bu alışverişte.
Ben mi anlatamıyorum, EFT nedir, Fast nedir kimse açıklamıyor; kimse de üstteki mesaja tenezzül edip açıklamıyor. Bilmiyorum ben bu terimleri, lütfen bunlar nedir açıklar mısınız? Meblağ 13b bin küsür.

Ben mi anlatamıyorum, EFT nedir, Fast nedir kimse açıklamıyor; kimse de üstteki mesaja tenezzül edip açıklamıyor. Bilmiyorum ben bu terimleri, lütfen bunlar nedir açıklar mısınız? Meblağ 13b bin küsür.

Fast nedir?

FAST (Fonların Anlık ve Sürekli Transferi), farklı bankalara kayıtlı hesaplar arasında para transferlerinin 365 gün 24 saat ve anlık olarak gerçekleştirilmesini sağlayan bir ödeme sistemidir.

Hocam internet kaynaklarında bu terimlerin karşılığı bulunabiliyor, buraya böyle yazacağınıza neden kaynaklardan bakmıyorsunuz, bizim yazdığımız mı tamamen güvenli oluyor anlayamadım ki?

Ben mi anlatamıyorum, EFT nedir, Fast nedir kimse açıklamıyor; kimse de üstteki mesaja tenezzül edip açıklamıyor. Bilmiyorum ben bu terimleri, lütfen bunlar nedir açıklar mısınız? Meblağ 13b bin küsur.

Kaç bine sattığını en başında söylemen lazım Fast ödeme hızlı ödemedir en geç 3 5 dakika içinde gelir, havale yapacaksanız 13 bin TL'yi hesabında görmeden ürünü teslim etmeye kalkışma.

Yeni konular

Geri
Yukarı