IBAN ile aktarılan parayı karşı tarafın geri çekme ihtimali var mı?

Var günlük 10 bin TL. 09:00 - 16:00 saatleri arası EFT'yi tercih edin. 17:00 da EFT saati dolar para ertesi güne aktarım kalır.
Saat 20-21 civarı satış olacak, iptal edebilir diyorsunuz, gelen kişi başka şehirden gelecek ve sonra hemen gidecek ben neyi tercih etmeliyim, söyler misiniz. Fast midir, Eft midir, IBAN mıdır havale midir kafam karmakarışık.

Saat 20-21 civarı satış olacak, iptal edebilir diyorsunuz, gelen kişi başka şehirden gelecek ve sonra hemen gidecek ben neyi tercih etmeliyim, söyler misiniz. Fast midir, Eft midir, IBAN mıdır havale midir kafam karmakarışık.
Hocam satın alımı bir gün sonrasına erteleyin o zaman, erken saatlere.

Hocam internet kaynaklarında bu terimlerin karşılığı bulunabiliyor, buraya böyle yazacağınıza neden kaynaklardan bakmıyorsunuz, bizim yazdığımız mı tamamen güvenli oluyor anlayamadım ki?
Vaktim yok efendim, deneyimli kişilerden öneri de almak isterim.

Hocam satın alımı bir gün sonrasına erteleyin o zaman, erken saatlere.
Bileti satın aldı, iptal etmek pek mümkün değil.

Vaktim yok efendim, deneyimli kişilerden öneri de almak isterim.
Anlıyorum fakat başka bir yöntem yok gibi, adam sizin yanınızda parayı çekip elden verir ama yanınızda çeksin yani parayı sahte olmadığını görün, Havale ve EFT saatini geçiyor, o işe kalkışmayın. FAST ile de günlük 10.000TL sınırı var, dediğim gibi ya yanınızda parayı çeksin ya da hiç kalkışmayın. 😄

Ya da şöyle bir şey yapabilirsin, adam parayı yanında çeker ve sonrasında kartını ATM'e takarsın, adam çektiği parayı senin kartına yatırır ATM üzerinden ve para hesabına geçer, sende kasayı teslim edersin.

Selamlar, kardeşim eft/havale 17.00'a kadar yapılabiliyor. FAST ise 7/24 yapılabiliyor. Olay basit; fast limiti tek seferde 5000TL toplamda 10.000TL'dir. 2 sefer 5000 TL gönderecek yani toplam 10.000TL kalan 3bini de gidip atmden çekip elden alacaksın.

Selam, kardeşim eft/havale 17.00'a kadar yapılabiliyor. Fast ise 7/24 yapılabiliyor. Olay basit; Fast limiti tek seferde 5000TL toplamda 10.000TL'dir. 2 sefer 5000 TL gönderecek yani toplam 10.000TL kalan 3bini de gidip ATM'den çekip elden alacaksın.

Fast sanırım hemen hesaba geliyor değil mi, ayrıca gönderen kişi geri çekemez değil mi?

Geri
Yukarı