IBAN Numaralı Ön Ödemeli Kart Önerisi

Papara, Papara ve tekrar papara ama black card.

Papara'da IBAN var ama sadece Papara Kart'ın sahibinin banka hesabından para yüklenebiliyor. Yani diyelim @Stanker Papara Kart aldı, onun kartına IBAN'dan ben para gönderemem. Parayı Papara alır ama @Stanker 'in hesabına göndermez. Tecrübeyle sabit.

18 yaşından küçükler için banka hesabı açılabiliyor diye biliyorum bazı bankalarda, ailenin izniyle. Araştır biraz. IBAN veren ön ödemeli kart olduğunu sanmıyorum.

Papara'da IBAN var ama sadece Papara Kart'ın sahibinin banka hesabından para yüklenebiliyor. Yani diyelim @Stanker Papara kart aldı, onun kartına IBAN'dan ben para gönderemem. Parayı Papara alır ama @Stanker'in hesabına göndermez. Tecrübeyle sabit.

Nasıl? Arkadaşım bana IBAN üzerinden para yollamıştı. Yanlışınız var. Gönderici açıklama kısmına Papara no'sunu girerek havale alabiliyor.

Nasıl? Arkadaşım bana IBAN üzerinden para yollamıştı. Yanlışınız var. Gönderici açıklama kısmına Papara no'sunu girerek havale alabiliyor.
Olmuyor. Ben de denedim, parayı banka hesabından aldı, Papara'ya yüklemedi.

Dosya Ekleri

• papara.jpg
    papara.jpg
    65,9 KB · Görüntüleme: 387
  • Papara3.jpg
    Papara3.jpg
    81,1 KB · Görüntüleme: 347
Papara'da IBAN var ama sadece Papara Kart'ın sahibinin banka hesabından para yüklenebiliyor. Yani diyelim @Stanker Papara Kart aldı, onun kartına IBAN'dan ben para gönderemem. Parayı Papara alır ama @Stanker 'in hesabına göndermez. Tecrübeyle sabit.

18 yaşından küçükler için banka hesabı açılabiliyor diye biliyorum bazı bankalarda, ailenin izniyle. Araştır biraz. IBAN veren ön ödemeli kart olduğunu sanmıyorum.
IBAN veren ön ödemeli kart var. 17 yaşındayım. Ziraat Bankası ön ödemeli kartını kullanıyorum. IBAN da var.

IBAN veren ön ödemeli kart var. 17 yaşındayım. Ziraat Bankası ön ödemeli kartını kullanıyorum. IBAN da var.
Bankaya ait bir kart olduğu için olabilir. İninal, Papara tarzı şirketlerin böyle imkanlar sağladığını sanmıyorum 🙂

Kartta IBAN olmaz, banka hesabında olur. Kartları banka hesaplarına bağlarlar.

Ön ödemeli kartların hiçbiri bir bankaya ait değilse size IBAN veremez. Yapabilecekleri tek şey kendi adlarına açılan hesaplara para yatırıldığında sizin kartınıza kullanım için izin vermek olur. Bunun için de kendi adınıza olan bir hesaptan para göndermeniz gerekiyor.

Yapılabilecek en iyi şey İş Bankası'ndan İlk İmza Hesabı açmak olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı