İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun kararıyla durak ve üst geçişlere "Sizin metroyla buluşmanız engelleniyor" asılacak

İmamoğlu'nun metro projelerine cb kararıyla onay verilmemişti. İmamoğlu bütün gelişmelerden halkı haberdar edeceğini, imamoğlu bugüne kadar afişe etmediğini ancak artık afişe edeceğini belirtti. İBB başkanı imamoğlu'nun kararıyla bütün durak ve üst geçitlere "ey halkımız, sizin metroyla buluşmanızı engelliyorlar" yazısı asılacak.
İmamoğlu konu hakkındaki açıklamalarını şu şekilde dile getirdi:

1642595744701.png

Cevabı gelmiş bunlar eksik demişler algı yapmasın kimse.

@mustaine, halkı ben de anlayamıyorum. Sosyal medya üzerinden de görüyorum, trol sayısı çok fazla. Bugün gördüğüm paylaşımın tekinde adam gerçek Müslümanlar kardeşleri açken tok yatan bizden değildir deyip Suriye'deki bir kamp fotoğrafını paylaşıyor.

Yahu bu ülkede maddi imkansızlıktan kaç kişi intihar etti, sorsan onları demezler. Suriyeliler din kardeşleri onların. Bizim kendi insanımız değil ama. Bunlar parayla tutulmuş trol, ben başka bir şey olduğunu açıkçası düşünmüyorum.

Sadece İstanbul için değil genel olarak otobüslerin yenilenmesi lazım bence, çok güvensizler çünkü emniyet kemerleri yok ve sağlam olduğu belirsiz.

@mustaine, halkı ben de anlayamıyorum. Sosyal medya üzerinden de görüyorum, trol sayısı çok fazla. Bugün gördüğüm paylaşımın tekinde adam gerçek Müslümanlar kardeşleri açken tok yatan bizden değildir deyip Suriye'deki bir kamp fotoğrafını paylaşıyor.

Yahu bu ülkede maddi imkansızlıktan kaç kişi intihar etti, sorsan onları demezler. Suriyeliler din kardeşleri onların. Bizim kendi insanımız değil ama. Bunlar parayla tutulmuş trol, ben başka bir şey olduğunu açıkçası düşünmüyorum.

Kendi ülkemizde mülteci gibi yaşıyoruz. Yakın zamanda savaştan kaçıp gelmiş elin Arapları ("Din kardeşlerimiz") bizden daha zengin. Parayla tutuldukları konusunda pek emin değilim. Atatürk zamanında da vardı bu tip insanlar. Bilemiyorum o yüzden.

1642596004409.png

AYGM Twitter Hesabı:
İBB İş yapmak istiyorsa; Genel Müdürlüğümüz tarafından onaylanıp Cumhurbaşkanlığımızca yatırım programına alınmış, ihalesi 4 yıl önce yapılmış, aynı hatta paralel Mahmutbey - Esenyurt hattında çalışmalara başlamasının önünde hiçbir engel yok.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı