İbretlik Bakkal Vakası

• Konuyu başlatan OceanWave
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 75
  • Görüntüleme 9B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gayet memnunum. Yeterli bir kart. NVİDİA benim için artı oldu. Geforce Experience masası ve özelliklede ShadowPlay özelliği çok hoş. Güncelemeleri ayrı artı. Oyunlarda yüksek performans veriyor. Şu an yeterli memnunum.

Adamlar oltaya düşecek yem arıyorlar. Yoksa onlarda az çok ortalama fiyatlarını biliyorlardır. Verdiği fiyata hemen atlarsın diye ümitlenip söylemişler. Keko Bak - al

Hocam, onlar bakkal, diyecek söz yok. Baküde bi tane mağaza var. DNS. Çok kişi her şeyi ordan alır. Resmen kazık ya. Ben başka bi mağazadan alıyorum hep - Bakinity. Fiyatları Vatana yakın , bazen de ucuz. Bulamadığım şeyleri Amerikadan getirtiyorum.

Yok ya cidden vazgeçtim. 440 TL ' ye aldığım kartı neden 350 TL satıyım ki ? Boş ver kartım iyidir. Şuan tüm oyunları ultra açıyor bana. LoL ' da ultra. Daha ne ? :) 2 yıl sonra falan en yenisini alırım.
Ya bırak şimdi bi talip çıksa şu an satarsın. :D

Normalde ''bakkal'' diye tabir ettiğimiz bilgisayarcılar Uranium Bilgisayar diye bir siteye bakıp alıyorlar. gerçi sizin ordakiler o siteye bile bakmamış :D.

Bir başbakandan, birde bu bakkallardan bıktık artık be!

Ops ! Siyaset katmayalım. Ortalık savaş alanına dönebilir.

Konuda küfür, argo ve hakaret içeren kelimeler kullanmayalım. Hatta kazık atanlara kazıkçı bile diyemezsiniz, bu ülkede yasal değil.
Ben biraz ağır konuştum mazur görün bayağı sinirlendim ne yapayım içim açıyor. Ben yandım başkaları yanmasın fakat zaten bu forumu takip eden öyle şeyler yapmaz. Toplumun bilinçlenmesi lazım.Kusura bakmayın. Sonuçta her şey para değil ama parasız da hiçbir şey olmuyor maalesef.

Bazen akrabaları ziyaret için Ispartaya gidiyoruz. Her Ispartaya gittiğimizde şehrin içindeki Teknosaya uğrar, hiçbir şeyden anlamayan insan taklidi yapıp dizüstü beğenirim. Oradaki teknik servise sorular sorarım. Oda size içinizden "Aman Allahım. Bu bilgisayardan bahsediyor olamaz. Mümkün değil. Saçmalığın daniskası." dedirtir. Özellikle orada B.Ç(Özel isim yasakmı bilmiyorum. Bu yüzden sadece baş harflerini yazdım.) diye bir çalışan var. Ona sorular sorun.
Yok böyle bir cahillik ya olamaz. Tamam normal bir insan olsan bilmeyebilirsin. Gayet tabi bir şey. Ama sen oranın teknik destek uzmanısın. Ayıptır ya ayıptır. Bu kadar olamaz dedirtir insana. Ürünlerini bir övüyorlar bir övüyorlar anlayamazsınız. Zannedersiniz ki uzay makinesi alıyorsunuz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı