İç kanama geçireceğimi nasıl anlarım?

Slayer2021

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar havuzda yüzme öğreniyordum hoca balıklama atlatma ogretiyordu. Sonra yanlış atladım çok yüksekten atlamadim ama yüz üstü atlarken çok acıdı bayağı acıdı. Çok yüksekten atlamadim gogusumden kasıklarıma kadar acayip acıdı sonra 1 dakika sonra geçti şu an bir şey yok ama korkuyorum. İç kanama geçirir miyim? Çok yüksekten atlamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar havuzda yüzme öğreniyordum hoca balıklama atlatma ogretiyordu. Sonra yanlış atladım çok yüksekten atlamadim ama yüz üstü atlarken çok acıdı bayağı acıdı. Çok yüksekten atlamadim gogusumden kasıklarıma kadar acayip acıdı sonra 1 dakika sonra geçti şu an bir şey yok ama korkuyorum. İç kanama geçirir miyim? Çok yüksekten atlamadım.
Emin olun iç kanama geçirseniz şuan bunu yazıyor olmazdınız.

gerçekten mi ya yavaş yavaş oluyorsa İnşallah olmaz yani kötüyü çağırmamaya çalışıyorum ama

çok şükür böyle şeyler yok
Hocam yanlış bir pozisyonda atladıysanız anlık acıma yada 2 3 saatlik acıma normaldir, iç kanama geçirmediğinize eminim.

Hocam bizim orda 'cıbardı' derler :D Bir sorun olacağını sanmam.
İnşallah hocam yani gerçekten hiç yüksekten atlamayacağım kadar düşük yerden atladım hani çok yüksektende atlamadım ama nedense göğüsüm, göbeğim acayip acıdı

Hocam yanlış bir pozisyonda atladıysanız anlık acıma yada 2 3 saatlik acıma normaldir, iç kanama geçirmediğinize eminim.
yanlış pozisyonda atladım hocanın yanında atladım hatta hoca dedi yanlış atladın çünkü acır felan dedi

Suya çarpmışsınız hocam bir şey olacağı yok. İç kanama kolay kolay olan bir şey değil, kamyon da çarpsa kemiğin sinirlerine sürtmeden gerçekleşen bir şey değil.

Kafanızı mı çarptınız? Yoksa suya yüzünüz paralel şekilde mi çarptı?

Suya yüzüstü çok şiddetli bir çarpma yaşadıysanız, kafatasınız birden yavaşlarken beyniniz yavaşlayamayıp kafatası içerisinde ileri-geri gider. Bu da ön ve arkada beyin hasarına sebep olabilir.

Bu kadar şiddetli bir durum yaşadığınızı sanmıyorum, bu genelde araba kazalarında vs görülür, ancak baş ağrısı, uykululuk hali, kusma, bulantı vs yaşarsanız mutlaka gidin doktora. Görmenizde, işitmenizde, dengenizde vs bir problem yaşarsanız da aynı şekilde.

Kafanızı mı çarptınız? Yoksa suya yüzünüz paralel şekilde mi çarptı?

Suya yüzüstü çok şiddetli bir çarpma yaşadıysanız, kafatasınız birden yavaşlarken beyniniz yavaşlayamayıp kafatası içerisinde ileri-geri gider. Bu da ön ve arkada beyin hasarına sebep olabilir.

Bu kadar şiddetli bir durum yaşadığınızı sanmıyorum, bu genelde araba kazalarında vs görülür, ancak baş ağrısı, uykululuk hali, kusma, bulantı vs yaşarsanız mutlaka gidin doktora. Görmenizde, işitmenizde, dengenizde vs bir problem yaşarsanız da aynı şekilde.
yok kafamı çarpmadım. göğüsüm karnım civarı suyun etkisiyle normal olarak acıdı çok yüksekten atlamadım

yok kafamı çarpmadım. göğüsüm karnım civarı suyun etkisiyle normal olarak acıdı çok yüksekten atlamadım
kafa değil sadece şuan vücudumda acının normal etkisi ile hafif bir ağrımsı ya da acımsının ortasında kalan bir acılık var hafif olarak

Yeni konular

Geri
Yukarı