@IchBinMarqE macOS moderatörlüğün hayırlı olsun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

RevDeisDou

Decapat
Eğer diğer forumdaki konuyu açan kişi sahte hesapla konuda ismi geçen moderatörü taklit etmiyor ise olay doğru. Öyle bir konu gerçekten açıldı. Tabii konu silindiği için sadece sözlerimiz var. Öyle ya da böyle zaten ben iki farklı forumun böyle bir olaya sebep olmasını doğru bulmuyorum. Sonuçta bu forumun moderatörü olacak o forumun değil. Yani bence bu olaya kafa yormaktansa ileriye bakmak daha mantıklı. Sonuçta her insan kendini düzeltebilir. Yapmış veya yapmamış bence çok önemli değil şu an.

y4vuzz

Centipat
Makaleler
3
download.jpg

Tam olarak böyle oturmuş okuyorum konuyu...

AllyFeedon

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Los Santos
Ya arkadaş hayırlı olsun dedim konu 26 sayfa ilerlemiş. Madem bu kadar forumun genel kalitesi hakkında şüpheleriniz var o zaman boş konu açan tayfaya niye sesiniz çıkmıyor? Niye bir kişi rol aldığı zaman herkes harlanıyor? Az biraz kendinize gelin, yaşı küçük tamam ama bir hatası var ise zaten rolleri alınır.

hadwiger

Kilopat
Makaleler
48
Yer
9. Ana Jet Üssü
Ya arkadaş hayırlı olsun dedim konu 26 sayfa ilerlemiş. Madem bu kadar forumun genel kalitesi hakkında şüpheleriniz var o zaman boş konu açan tayfaya niye sesiniz çıkmıyor?
Kimin sesi çıkmıyor? Forumun en büyük sıkıntısı bu ve ben sürekli dile getiriyorum, çoğu kişi de farkında bu sorunun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı