@IchBinMarqE macOS moderatörlüğün hayırlı olsun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ada Konak

Megapat
Makaleler
20
Bu küfürü kendisi yazmamış, "en uzun küfürler" diye aratıp ilk bulduğunu atmış. Neden benim bildiğimi sormayın.
Ne fark eder? Ha kendisi yazmış, ha internetten bulup paylaşmış. Sonuç değişmiyor. Savunayım derken iyice batırıyorsun işi.

"İlk başta ben yazmadım'" diyor, sonra da üstüne gelip böyle bir şey söylüyorsun. Bu tabiri caizse olayı kıvırmış olmanızdan başka bir şey getirmiyor benim aklıma. Elbette herkes hata yapabilir, bunda bir sorun yok ama bunun gibi geçmişe sahip birisinin moderatör olması Technopat'ın itibarını kötü etkileyebilir. Başta gelip olgunlukla özür dileseydi, belki hiç problem olmazdı ama üstüne inkarda bulunması, olayı farklı yerlere itiyor.

Bizzat bahsi geçen forumun moderatörü bile durumu gelip açıkladıysa fazla söze gerek yok bence.

iloveichigo

Hectopat
Makaleler
13
Yer
ichigo'nun yanı
Ne fark eder? Ha kendisi yazmış, ha internetten bulup paylaşmış. Sonuç değişmiyor. Savunayım derken iyice batırıyorsun işi.

"İlk başta ben yazmadım'" diyor, sonra da üstüne gelip böyle bir şey söylüyorsun. Bu tabiri caizse olayı kıvırmış olmanızdan başka bir şey getirmiyor benim aklıma. Elbette herkes hata yapabilir, bunda bir sorun yok ama bunun gibi geçmişe sahip birisinin moderatör olması Technopat'ın itibarını kötü etkileyebilir. Başta gelip olgunlukla özür dileseydi, belki hiç problem olmazdı ama üstüne inkarda bulunması, olayı farklı yerlere itiyor.

Bizzat bahsi geçen forumun moderatörü bile durumu gelip açıkladıysa fazla söze gerek yok bence.
Hocam açıklamıştım ya.

hasta01

Picopat
Mesajlarına baktım ve arkadaş kendini düzeltmiş olabilir. Yani bu kadar büyütmeye gerek yok ve attığı küfür de copy+paste, o küfürü atarken ciddi bile değildir. Hem ortada kesin bir kanıt yok, yani bu olayı neden bu kadar büyüttünüz anlamıyorum. Moderatörlük görevini iyi bir şekilde yerine getiremeyecek biriyse zaten bunu zamanla belli eder.

mostar

Kilopat
Makaleler
10
Yer
entity
Sanırım yeterince açık anlatamadım: Küfürün edildiği platformun kendisi, küfürü eden kişinin IP adresi ile üyenin eşleştiğine dair doğrulama yaparsa konuyu değerlendireceğiz.
Hahaha. Başka forumlarda küfür etmesi umurumuzda değil desene sen şuna kısaca. Adamın nick name'i büyük harfine kadar aynı. Hatta ismi ve yaşı da aynı. Tesadüfe bak sen. Hadi onu geçtim adam Technopat Sosyal'de ikinci el alım satım bölümünde Discord adresini vermiş ve yine ne büyük tesadüftür ki arkadaşımızın Discord ismi moira. Moderatör arkadaşımızın başka forumlarda etmiş olduğu küfür umurumuzda değil, biz buradaki davranışlarına göre yargılıyoruz desen sorun morun kalmayacak ortada. Böylesine bariz bir konuda sürekli yok IP doğrulama cart curt demeniz size yakıştıramadığım bir hareket. Ayrıca arkadaşı tanımam etmem. Sadece Sosyal'de birkaç kez görmüşümdür. @IchBinMarqE arkadaşımızda suçlamaları yalanlayacağına evet arkadaşlar, hakaretler bana ait ve beni böyle bir olayla tanığınız için sizden özür diliyor, bir daha böyle bir olayın yaşanmayacağına dair söz veriyorum dese başta kendisi, sonra da herkes için en iyisi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yukarı