@IchBinMarqE macOS moderatörlüğün hayırlı olsun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

L.P

Hectopat
Katılım
23 Aralık 2019
Mesajlar
2.723
Çözümler
28
@IchBinMarqE ile iyi işlerimiz oldu, birlikte kısa süreli de olsa başarıp denediğimiz şeyler. Umarım ismi bu tür şeylerden arınır, ben kendisinin iyi niyetli, bu tür işlerde de istekli olduğunu düşünüyorum. Görevi için en hayırlısını diliyorum kullanıcı isminden tanıyamayabilirsin aşağıdaki detay sana hatırlatacak :)
macOS bölümüne beklemiyordum dostum. Seninle birlikte C2D'ye Windows 11, yeni nesil bilgisayarlara ise Windows 7 kurmaya devam ederiz diye düşündüm :)
 

Lodge

Kilopat
Katılım
15 Nisan 2016
Mesajlar
3.898
Makaleler
6
Çözümler
21
Mesajlar arkadaşı tanımasam bile yine de şaşırttı. Benim takıldığım konu arkadaşı hiç macOS başlığı altında görmemem. Acaba Hackintosh ile mi ilgilenmiyor? Yoksa ben mi geri kaldım konulardan?
 

Little Cat

Megapat
Katılım
11 Mayıs 2020
Mesajlar
13.143
Makaleler
49
Çözümler
84
Yer
30.10.2017-∞
@Lodge belki sonradan ilgileniyor olacak olabilir. Bilgiliyse bence bir problem teşkil etmez.

Onun dışında arkadaşlar konu gereksiz yere uzamış. Konu hakkındaki düşüncemi de belirtmek isterim:
Öncelikle arkadaşımızın yaşı küçük, kaldı ki her şeyi yeni yeni öğreniyor olabilir. Doğal karşılarım, sen ben ya da herhangi bir kişi o yaşlardayken ergenliğin ve gençliğin verdiği işlerle saçma sapan işler yapmadık mı? Tabii ki yaptık ancak belirli bir süreden sonra kimse kusura bakmasın işin hasetliğe kaydığını düşünüyorum.

Onun dışında isim vermek istemiyorum. Olur olmadık isimler ülke adına önemli kararlı alabilecek mevkideler. Ülkedeki nüfusun hayatını ciddi anlamda etkileyecek kararlar alıyorlar. Buradaki gösterdiğiniz hassasiyeti umarım onlara da gösterirsiniz.

@Recep Baltaş Hocam arkadaşı karşısına alır. Nasihatı verir, ondan sonra bu tarz olaylarda adının karışması durumunda olabilecek şeyleri zaten anlatır. Yok yani olur olmadık adamlar bakan oluyor arkadaşlar :D Bu arada küfrü savunmuyorum ancak ben direkt ceza kesmekten ziyade bir kişiyi kazandırma tarafındayım her zaman.

Şunu da söylemek isterim, yetkili olma gibi bir amacım kesinlikle yok. İstesem de olamam "7" tane çoklu üyelik cezam bulunuyor. Buyurun bu da kanıtı:

1638512776681.png


1638512796291.pngYetkili olmak için böyle yapıyorsun diyenler illaki çıkacaktır. Onlara bu fırsatı vermemek için bu açıklamayı yapma gereği duydum. Onun dışında adı üstünde bakın "yaşı küçük", sizin burada öğüt ve nasihat vermeniz gerekirken yorumları okudum, hepsi direkt yargısız infaz peşinde olmuş. Arkadaşlar, bu davranış şekli doğru değil.

Onun dışında @IchBinMarqE küfür ettin demiyorum. Ancak bu tarz olaylara umarım bir daha adın karışmaz diyebilirim. Bu tarz olaylar forum itibari için de kötü oluyor, tek kişiyle sınırlı kalmıyor. Olay foruma da yansıyor. Onun dışında bir kişiyi sorgulamadan önce kendinizi sorgulayın arkadaşlar. İç eleştiri her zaman en iyisidir ;) Kalın sağlıcakla.
 
Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı