@IchBinMarqE macOS moderatörlüğün hayırlı olsun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

MrGörkem

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Nerv
@IchBinMarqE sevdiğim birisidir ve onun macOS bilgisini sorgulamak bize düşmez diye düşünüyorum sonuçta moderatörler tarafından değerlendirilerek moderatörlük görevi verildi, fakat başka forumlarda yaptığı şeyleri de es geçmemeliyiz diye düşünüyorum çünkü orada yaptığını burada da yapabilir. Sonuç olarak kendisi güvendiğim birisi atılan resimler kaldırıldığından görmedim ama herhalde başka forumlarda küfür falan etmiş herhalde, burada böyle bir şey yapacağını düşünmüyorum.
En azından bir açıklamayı hak ettiğimizi düşünüyorum.
Kesinlikle, şeffaflığı hakediyoruz.

hadwiger

Kilopat
Makaleler
48
Yer
9. Ana Jet Üssü
Burada böyle bir şey yapacağını düşünmüyorum.
Eğer kendisi "zamanında böyle bir hata yaptım, kesinlikle bir daha tekrarlamayacağım." tarzı bir şey söyleyip özür dileseydi bu konu hiç uzamazdı zaten.

Olay hata yapması değil, o yaşlarda herkes hata yapabilir. Asıl sorun ortada büyük iddialar ve kanıtlar olmasına rağmen sessiz kalması.

MrGörkem

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Nerv
Eğer kendisi "zamanında böyle bir hata yaptım, kesinlikle bir daha tekrarlamayacağım." tarzı bir şey söyleyip özür dileseydi bu konu hiç uzamazdı zaten.
Eminim ki şuan o da baskı altındadır, moderatörlerle iletişim halindedir ve çokta bilgi veremiyordur. Ama dediğiniz gibi olaylar kopmaya başladığı zaman özür dilese büyümezdi bu kadar.

Recep Baltaş

Technopat
Yönetici
Makaleler
162
Yer
İstanbul
Zamanında görevini kendi çıkarları için kullanan bir moderatör vardı, kendisi hala görevine devam ediyor. Eski olayı tekrar canlandırmamak için isim paylaşmayayım ama o moderatör ceza aldı mı acaba?
İsmi paylaşılmadan kim olduğunu bilemem.
Bence dış forumlardan saldırı var. Biraz Allah, ezan, bayrak, Technopat bitmez desek çözülür olay.
Hemen Soylu ile fotoğraf çektirmem lazım...

Son düzenleme:

Recep Baltaş

Technopat
Yönetici
Makaleler
162
Yer
İstanbul
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı