@IchBinMarqE macOS moderatörlüğün hayırlı olsun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

İbrahim Zdemir

Terapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
105
Maalesef ki gerçek. Bu üye öyle bir fecaat ki bunu almak için kuralları esnetmek yetmiyor. Nereyi kazsanız kazın her bir yerden farklı komediler fışkırıyor.

Yani yönetime bir şey demek doğru değil. Sanal dünyada kimsenin şeceresine kadar bakamazsın. Ki zaten Sosyal'in tüm yönetimi, her şeyi de emanet edilmiyor. Ben en son moderatör iken @Emre C güzel önlemler almıştı, yeni modlar için.

Bir terbiyesizliği ya da uygunsuzluğu varsa, gereken yapılacaktır. Tartışmaya gerek yok o nedenle. Kanıt sunmak kafidir, yönetim için.

hadwiger

Kilopat
Makaleler
48
Yer
9. Ana Jet Üssü
Kanıt sunmak kafidir, yönetim için.
Pek öyle değil işte. Olay nerdeyse tamamen kanıtlanmış durumda ama hala bir şey yapılmadı. Arkadaşın kendisi zaten hiçbir şey olmamış gibi mesaj yazmaya devam ediyor, yönetim ekibi de hala IP eşleştirmeye falan uğraşıyor.

Erenla

Picopat
Makaleler
9
Yer
/home/kali
Bir konu açayım dedim neler çıktı altından. Benim anlamadığım gerçekten başka aday yok muydu? Yoksa detaylı bir inceleme yapılmadan mı verildi bu yetki? Çoklu üyelik cezası var ilaveten macOS bölümünde pek fazla mesajı yok deniliyor. Belki ileride daha aktif olur o kategoride onu bilemem. Neyse olan olmuş bundan sonrası yönetimde. Zaten başka kanıtlar da sunulmuş.

Siz konuyu açmasaydınız belki de tespit edilemeyecekti.

Jack of Blades

Kilopat
Makaleler
10
Bu durum gerçek mi?
On binlerce isim kombinasyonu 2 forum ve Discord adında birden denk gelmemişse (ki külahıma anlatsınlar) bu olay gerçek. Biri ben yapmadım Miki yaptı diyor, yönetici görselleri ve isim kombinasyonlarını kanıt kabul etmemek için diretiyor...

"Yeni moderatörün yaşı ufak, başka forumda hata yapmış olabilir ama yine de şans veriyoruz" demek zor geliyor herhalde.

MrGörkem

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Nerv
Yani yönetime bir şey demek doğru değil. Sanal dünyada kimsenin şeceresine kadar bakamazsın. Ki zaten Sosyal'in tüm yönetimi, her şeyi de emanet edilmiyor. Ben en son moderatör iken @Emre C güzel önlemler almıştı, yeni modlar için.

Bir terbiyesizliği ya da uygunsuzluğu varsa, gereken yapılacaktır. Tartışmaya gerek yok o nedenle. Kanıt sunmak kafidir, yönetim için.
Yeteri kadar kanıt verildi bence, artık bir şeyler yapılmalı ve bize durumun şeffaf bir şekilde bildirilmesi lazım.

Jira

Zettapat
Makaleler
20
Yer
Boeing 777
Anlık olarak eleman:

Resim1.jpggg_.jpg

Notf47

Decipat
Fazla önem verilmeyen konular Mac ve GNU/Linux. Modlara da bu yüzden ihtiyaç duyuluyor zaten. Aç ayı kaba bir söylem.
Önem verilmiyorsa neden Mod alınıyor? Kastın bu konularda pek bilgili insan olmaması ise ayrı. O konuda pek de yönetim le alakası yok, mod alacakları kişinin kütüğünü bilemezler.(yaptıklarını). Sadece Ortada olan bir durumu belirttim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı