@IchBinMarqE macOS moderatörlüğün hayırlı olsun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Linuxginar

Kilopat
Makaleler
4
Yer
/home/enginar/
Diyeceğim tek şey...
Bu nasıl bir neden yahu?
Mantık şöyle olabilir: Çok soru soruyorsa araştırmasını bilmiyor olabilir. Örneğin Linux'ta gördüğüm çoğu konu araştırınca bulunuyor, bilmediğim konuların çözümlerini öyle bulup yazıyorum zaten. Araştırmayı herkes düzgün yapsa emin olun açılan konu sayısı azalır.

Oğuzhan T

Megapat
Moderatör
Makaleler
57
Ben mi yanlış anladım?

''Açtığın konularda daha çok soru sormuşsun, moderatör olacak birisi tabii ki soru sorabilir ama konularının geneli bilgi vermek için açılmış olmalı. Bu nedenle başvurunu reddetmek zorundayım.''

Denenmek için macOS moderatörü olunmaz bir kere. Yetkileri kullanımını test edersin ve gerektiği yere atarsın. Arkadaş yazılımla ilgileniyordu. Ver yazılıma gitsin.

cxnnorx

Hectopat
Yok, sen cidden konunu tamamını okumamışsın. Recep Baltaş kanıtları inceliyor ona göre karar verecek. Bizde burada onu tartışıyoruz. Okumadıysan yorum yapma.

Ulan arkadaş okuyup okumadığımı sanamı kanıtlıyacağım istersen inan banane bir de yorum yapıp yapmayacağımı sana sormayacağım.

AwepkoS

Centipat
Yer
Roma / G.P.F.I
Mantık şöyle olabilir: Çok soru soruyorsa araştırmasını bilmiyor olabilir. Örneğin Linux'ta gördüğüm çoğu konu araştırınca bulunuyor, bilmediğim konuların çözümlerini öyle bulup yazıyorum zaten. Araştırmayı herkes düzgün yapsa emin olun açılan konu sayısı azalır.

Hocam beynim yandı da ben yanlış anlamışım. Tam "cevapla" ya bastığım an fark ettim.😅

Oğuzhan T

Megapat
Moderatör
Makaleler
57
Şu ana kadar macOS'a(Hackintosh) dair bir mesajını gördüm macOS moderatörlüğüne atanan arkadaşın.
Başka mesajını gören var mı?

Moderatör alımlarında ince eleyen sık dokuyan yönetim bu konuyu sadece bir videoya bakarak mı karar veriyor?

Bura.K

Hectopat
Makaleler
8
Ulan arkadaş okuyup okumadığımı sanamı kanıtlıyacağım istersen inan banane bir de yorum yapıp yapmayacağımı sana sormayacağım.
Tamam, sen haklısın. En haklı sensin. Ben haksizim. Bazen tartışmamak en iyisidir. Hiç ugraşamayacağım. Hadi iyi sosyaller.

Mansion

Hectopat
Makaleler
11
Yer
Smryna
Ekran görüntülerini gördüm ve açık konuşayım, böyle birinin değil moderatör falan, üye olarak bulunması bile zararlı.

Bir şey yapılacaktır. Yapılmazsa da kendi bilecekleri iş. Kanıt istenmiş, kanıt atılmış. Herhalde 46 sayfada da bir şeyler tartışılmış, yerine oturtulmuştur.

Şu da bir gerçek. İster burası ister başka bir platform, yaptığınız her şey karşınıza çıkar, çıkacaktır.

@İbrahim Zdemir konuşmuş benim hocam, lütfen gereğini yapın. @Recep Baltaş

Gerçekten yalan üstüne yalan söylüyen bir moderatör istemiyorum.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yukarı