@IchBinMarqE macOS moderatörlüğün hayırlı olsun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Jack of Blades

Kilopat
Katılım
9 Ocak 2014
Mesajlar
7.061
Makaleler
10
Çözümler
7
Hangi kanıt mesajları silindi? Bugün paylaşılan aynı görseller silinmiş sadece, aynı görselleri bin kere paylaşmaya gerek yok.
57 sayfalık konuda o görseller arada kaynar gider...

Bu olayın bu kadar dramaya neden olması da gerçekten akademik tez konusu olacak kadar enteresan. Moderatör seçimi, ortaya çıkarılan bir olay, bunu yokuşa süren yönetici, bu hatasından dolayı özür dilemek yerine ben değilim diyerek kulağının üstüne yatan moderatör, buna tepki gösteren çoğunluk.

Gerçekten her bir olgu tek tek incelenip, referanslardan bahsedilip en az 50-60 sayfalık tez hazırlanabilir. Bu kadar kolayca halledilebilecek bir olayın bu kadar büyümesinden de ayrı bir ödev hazırlanır.
 

Jira

Zettapat
Katılım
22 Kasım 2016
Mesajlar
22.739
Makaleler
19
Çözümler
84
Yer
Boeing 777
Geçen sayfalarda kendisinin o mesajı yazmadığını belirtmişti. Küfür ettiğini iddia edenlerin bir görsel dışında farklı bir kanıtları yok, kendisinin de somut bir kanıtı yok etmediğine dair. Konu hala açık çünkü farklı bir kanıt varsa bekliyoruz.
Üyeler ellerindeki imkan doğrultusunda kanıt paylaşabilir. Ne bu forumda, ne de başka bir platformda yetkisi olmayan üyelerden IP gibi bir bilgiyi nasıl bekliyorsunuz?

Siz yetkili olarak o sitenin yetkilisine durumu anlatırsınız. Paylaşırlarsa paylaşırlar, paylaşmazlarsa da haksız değiller. Siz de bu ihtimal ortadan kalktığında geriye kalan kanıtlara bakarak (SS'lere) kararı verirsiniz.

Kusura bakmayın ama moderatörü üyeler değil, siz seçiyorsunuz. Seçen siz olduğunuza göre, bu işi sonuçlandırmanın yetkisi de sizdedir, üyelerde değil.

Önceki mesajlarımda dediğim gibi arkadaşın hatası kabul ediliyorsa da biz bu hatayı kabul ediyoruz ve affediyoruz, mod olarak kalacaktır deyin. Millet de daha fazla konuyla uğraşmasın.
 

hadwiger

Kilopat
Katılım
9 Nisan 2020
Mesajlar
11.746
Makaleler
48
Çözümler
27
Yer
9. Ana Jet Üssü
1638629227469.png
 

Emre C

Megapat
Yönetici
Katılım
18 Şubat 2019
Mesajlar
7.412
Makaleler
10
Çözümler
677
57 sayfalık konuda o görseller arada kaynar gider...
Siz de moderasyonda yer almıştınız konu bazlı eylemlerin kaydedildiğini biliyorsunuzdur, bunları görüntüleyebiliyoruz da konunun ne kadar uzadığı fark etmeksizin.

Konuyu inceledim bugün silinen resimli bir mesaj var ve o da aynı görseller tekrardan paylaşıldığı için silindi.

Kendisi mesajı düzenledikten sonra mesajı kayboluyor. Mesajı sildiğimiz yok yani.
 
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı