@IchBinMarqE macOS moderatörlüğün hayırlı olsun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Jack of Blades

Kilopat
Makaleler
10
Önceki mesajlarımda dediğim gibi arkadaşın hatası kabul ediliyorsa da biz bu hatayı kabul ediyoruz ve affediyoruz, mod olarak kalacaktır deyin. Millet de daha fazla konuyla uğraşmasın.
Seninle ilk tanıştığımız dönemki gibi durum. Basit bir olay yine yönetilemedi. :D

Konuyu inceledim bugün silinen resimli bir mesaj var ve o da aynı görseller tekrardan paylaşıldığı için silindi.
Bunun dışında olan mesajların bazıları kaybolup tekrar geri geliyor. Sadece bende olmuyor, 2 mesajımla ilgili de birden fazla üye "mesaj bulunamadı" görseliyle bunu gösteriyor. Yöneticinin yaptığını düşünmem normal, bilerek silinen bir şey değilse forumda bir sorun var şu anda.

@hadwiger O kapatılabiliyor. Düzenlense bile düzenlendiği görünmeyebilir.

Kendisi mesajı düzenledikten sonra mesajı kayboluyor. Mesajı sildiğimiz yok yani.
Buna ilk defa denk geldim. Olabilir.

hadwiger

Kilopat
Makaleler
48
Yer
9. Ana Jet Üssü
@hadwiger O kapatılabiliyor. Düzenlense bile düzenlendiği görünmeyebilir.
Bunu bilmiyordum ama düzenlenene mesajların silindiğini ilk defa duydum, daha önce de denk gelmedim. Bunun direkt olarak mesajı silmeyle ne farkı kalıyor o zaman?

Oğuzhan T

Megapat
Moderatör
Makaleler
57
Bunu bilmiyordum ama düzenlenene mesajların silindiğini ilk defa duydum, daha önce de denk gelmedim. Bunun direkt olarak mesajı silmeyle ne farkı kalıyor o zaman?
Technopat'ı irdeledikçe başka forumda mıyım diye düşünüyorum.
Portakal forum, R10'da hiç böyle durumlarla karşılaşmadım.
Kökten değişim gerekiyor.

AllyFeedon

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Los Santos
Technopat'ı irdeledikçe başka forumda mıyım diye düşünüyorum.
Portakal forum, R10'da hiç böyle durumlarla karşılaşmadım.
Kökten değişim gerekiyor.
Valla geçen gün sıkıldım ben artık DH'e geçiyorum dedim kendi kendime, ondan sonra tasarımı biraz eski gelince vazgeçtim.

Emre C

Megapat
Yönetici
Makaleler
10
Mesaj düzenlenince ufak bir şekilde (son düzenleme: moderatör) tarzında bir şey yazıyordu diye hatırlıyorum.
Buna ilk defa denk geldim. Olabilir.
Kendisi mesajı düzenleyince mesajı kayboluyordu, düzelttim artık kaybolmaz.

Mesaj düzenlenince ufak bir şekilde (son düzenleme: moderatör) tarzında bir şey yazıyordu diye hatırlıyorum.
Ek bilgi: Mesaj gönderilikten 5-10 dakika içinde moderatör düzenlerse görünmez.

Jira

Zettapat
Makaleler
19
Yer
Boeing 777
Seninle ilk tanıştığımız dönemki gibi durum. Basit bir olay yine yönetilemedi. :D
Ben şu an hiçbir şekilde mod küfür etmiş/etmemiş olayına takılmıyorum. Tamamen forum yöneticilerinin (buna site sahiplerinden biri bile dahil) yönetemediği krizi eleştiriyorum. Emre o zaman forumda yoktu o yüzden ona yüklendiğimi düşünmesin. Bu durum 5 yıl önce de böyleydi, biz modken de böyleydi, şimdi de böyle.

Basit bir olayı siz uzatarak olayla yakından uzaktan ilgisi olmayan üyelere sorumluluk atarsanız (attığınız kanıtlar yetersiz, inanmamız için siz gidin alamayacağınız bilgileri (?) bize atın, biz sonra gerekeni yaparız) artık insanlar o kişiden ziyade sizin tutumunuzu eleştirmeye başlar.

Ben yönetici olsam, çoktan arkadaşa forumda üye kalabilirsin ancak modluk için uygun değilsin derdim ya da biz senin hatanı kabulleniyoruz ve kendini düzelttiğine inanarak seni görevde tutacağız derdim. Ama bunların hiçbiri yok, çözüm odaklı 1 yönetici mesajı bile okumadım.

Jack of Blades

Kilopat
Makaleler
10
Ben empati yapıp yönetici olsam, çoktan arkadaşa forumda üye kalabilirsin ancak modluk için uygun değilsin derdim ya da biz senin hatanı kabulleniyoruz ve kendini düzelttiğine inanarak seni görevde tutacağız derdim.
Ben olsam 2. seçeneği uygulardım; ihtiyaç duyulan bir konuda yeterli teknik bilgisi de varsa (ki üyeyi tanımıyorum) 14 yaşında yapılan bir hatadan dolayı yargılamıyoruz ve şans veriyoruz der geçerdim. Geçmişte üyelerin bilmediği çok yönetim içi moderatör savaşları oldu, bu olay onların çoğunun yanında gerçekten çok basit kalıyor. İşin içinde hasımlık da var biraz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yukarı