İçim yanıyor gibi hissediyorum

• Konuyu başlatan 466489
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 798

466489

Decapat
Selamlar, dün muhabbet kuşumu kaybettim ve unutamıyorum. İçim yanıyor gibi hissediyorum sizce bu geçer mi geçmesi için ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçmiş olsun. Yaşanan olayın, hâlâ sıcaklığını hissettiriyor olmasından ötürü söz konusu hissiyatı yakın gelecekte üzerinizden atmayı başarmanız -hele ki üzerinden yalnızca bir gün geçmişken- zor. Yaşadığınız acı zamanla hafifleyecektir.

Biraz meselenin dışında olacak ama muhabbet kuşunuzu aramaya devam etmenizi, çevrenizdeki insanları bu durumdan haberdar edip onlardan da yardım istemekten çekinmemenizi tavsiye ederim.

Son düzenleme:
Geçmiş olsun. Yaşanan olayın, hâlâ sıcaklığını hissettiriyor olmasından ötürü söz konusu hissiyatı yakın gelecekte üzerinizden atmayı başarmanız -hele ki üzerinden yalnızca bir gün geçmişken- zor. Yaşadığınız acı zamanla hafifleyecektir.

Biraz meselenin dışında olacak ama muhabbet kuşunuzu aramaya devam etmenizi, çevrenizdeki insanları da bu durumdan haberdar edip onlardan da yardım istemekten çekinmemenizi tavsiye ederim.
Kaybettim derken öldü demek istedim.

Yeni bir tane alabilirsiniz, gidenin boşluğunu doldurur.
Gidenin bıraktığı boşluğun ne kadar büyük olduğunu bilmeden, böyle bir yorum yapmak doğru olmaz. Belki en yakın arkadaşı, belki kardeşi gibiydi kuş. Hiç bir şeye fazla duygusal anlam yüklememek gerekiyor.

Çok geçmiş olsun, muhabbet kuşunuzun kaçtığını sanmıştım.

Alıntıladığınız mesajımda da dediğim gibi üzüntünüz zamanla hafifleyecektir.

Peki teşekkürler.
Eninde sonunda geçecek hocam ama kuşunuzu unutmanız lazım artık. Siz ne kadar unutmayı redderseniz bu içinizin yanması o kadar süre devam edecek.

Unutamam ama üzüntümü hafifletmeye çalışıyorum güzel şeyler düşünerek.

Selamlar, dün muhabbet kuşumu kaybettim ve unutamıyorum. İçim yanıyor gibi hissediyorum sizce bu geçer mi geçmesi için ne yapmam lazım?

Bu acıyı papağanımı kaybedince anlamıştım. Hayat boş gelecek yanacak ve 15 gün sonra unutursun. Ben biraz duygusaldım. Yaşım büyük olmasına rağmen çok ağlamıştım. Ama yeni bir arkadaş bulmadan kendinize unutamıyorsunuz. Ben başka bir kuş elimde ölmesin diye almadım. Sizde almayın bence.
Peki teşekkürler.

Unutamam ama üzüntümü hafifletmeye çalışıyorum güzel şeyler düşünerek.

Benimkine daha da bağlanmıştım. Papağanlar muhabbetlerden daha cana yakın oldukları ve ben öldürdüğüm için(yanlışlıkla kapıyı kapattım ve kafası sıkıştı :( ) daha kötü olmuştum. Geçer zamanla.

Yeni konular

Geri
Yukarı