İçimde bir dert var

Paradolox

Kilopat
Daha fazla  
İçimde son birkaç gündür ne olduğunu bilmediğim, beni içten içe yiyip bitiren, korku yaratan bir şey var. Yapmam gereken hiçbir şeye odaklanamıyorum, düzgün yapamıyorum. Var mı bir öneriniz dostlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Akışına bırak, hayatta her zaman iyi şeyler olacak diye bir şeyi senden duyuyorum. Bazen kötü bazen çok kötü şeyler olacak elbette. Biz ise bu filmi oturup izleyeceğiz. Hislerin doğruysa elinden bir şey gelmeyecek ve bir anda kendini savaş alanında bulacaksın zaten. Balkona çık ve yıldızları seyret ve bu güzel anın tadını çıkar.

Dışarıya çık bir yürüyüş yap, temiz hava almaya çalış bol bol, ormanlık alan varsa olabilir. Çıplak ayakla biraz toprakta yürü.

Kafani kurcaliyan seyler varsa cik disari ve biraz nefes al. Meditasyon gibi insani rahatlatan bir seydir bu. Kafani dagitman gerekiyor. Benim de bazen boslukta oldugum zamanlar olabiliyor. Fakat aliskin bir insanimdir bu tarz seylere. Bir de insanlarin dediklerini umursama. Kisacasi her seyi akisina birak. Tavsiyem budur sahsen.

Sağolun dostlar. Dediklerinizi uygulayacağım ve zamana bırakacağım, umarım göçer gider kalbimden bu leke.

Yeni konular

Geri
Yukarı