İçimde farklı hisler uyandıran şarkı: Barış Akarsu - Bir Kasaba Akşamı

569801

Hectopat
Makaleler
4
Nedendir bilinmez bu şarkıyı ne zaman dinlesem içimde farklı hisler uyanır. Tuhaf hisler. Üzüntü, özlem, arkadaşlık isteği, yaşanılması istenilen güzel yıllar vs. Bu Barış Akarsu'dan kaynaklanıyor demeyin, kendisinin bir çok şarkısını dinledim ama hiçbirinde bu kadar yoğun hisler yaşamadım. :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şarkı Barış Akarsu' nun bestesi değil, söz yazarı değil. Kendisi yorumcu / şarkıcı.
Kayıttaki müzisyenler çok iyi. Serdar Öztop Haluk Levent in gitaristi ve aranjörü. Müzik formu esasında major ve marş yürüyüşü. Bu armonide yüzlerce şarkı var. Geri kalan tüm şarkılarında (ya da başkalarından alarak söyldiği şarkılarda diyelim) özel ve nitelikli bir şey yok malesef. Talihsiz bir kazada kaybetmemiz dışında müzik adına bıraktığı kayda değer bir iz olmadı.

Son düzenleme:
Şarkı Barış Akarsu' nun bestesi değil, söz yazarı değil. Kendisi yorumcu / şarkıcı.
Kayıttaki müzisyenler çok iyi. Serdar Öztop Haluk Levent in gitaristi ve aranjörü. Müzik formu esasında major ve marş yürüyüşü. Bu armonide yüzlerce şarkı var. Geri kalan tüm şarkılarında (ya da başkalarından alarak söyldiği şarkılarda diyelim) özel ve nitelikli bir şey yok malesef. Talihsiz bir kazada kaybetmemiz dışında müzik adına bıraktığı kayda değer bir iz olmadı.
Kimdir O? Vurdum en dibe kadar. Bunlar Barış'ın şarkıları değil mi?

Kimdir O? Vurdum en dibe kadar. Bunlar Barış'ın şarkıları değil mi?

Yayınladığı toplam üç albüm var. Kendi bestesi ikinci albümde sadece iki tane.
İlk veüçüncü albümünün tamamı zaten başkalarının şarkıları.

Ekran görüntüsü 2022-10-06 143303.png

Sizin görüşünüz, saygı duyarım. Bence özel bir insan ve sanatçı idi.

Yeni konular

Geri
Yukarı