İçimde gereksiz enerji var

GreatArcher

Kilopat
Makaleler
1
Geçen yaz da böyleydim, yaz ayları içim gereksiz derecede enerji doluyor. Sürekli odamın içinde kafayı yemiş gibi dolanıyorum. Sandalyede 2 dk otursam tekrar ayağa kalkıyorum. Sandalyede otururken sürekli sallanıyorum. Bir şeye odaklanmada aşırı zorluk yaşıyorum. İşin garip yanı da mutlu da değilim moralsizim yani. Buna rağmen bu kadar enerji nasıl geliyor anlamıyorum. Lamictal diye bir ilaç yazdı doktor 2 3 aydır kullanıyorum. Dozunu 2 gün önce 100 mg a çıkardı. Bipolar hastaları da bu ilacı kullanıyor. İleride doktor bipolarsın demesinden korkuyorum çünkü hiç normal davranışlar değil evin içinde sürekli dolanmak, hiçbir şeye odaklanamamak ve konuşma hızının artması.

Benim mezun senem. 2023 yılına girdikten beri ders falan çalışmıyorum. Dikkatimi kati şekilde toplayamıyorum. Ben de son 2 senedir bu yüzden depresyonda gibiyim. Ama bundan sonra daha sınava hazırlananı seveyim.

Benim mezun senem. 2023 yılına girdikten beri ders falan çalışmıyorum. Dikkatimi kati şekilde toplayamıyorum. Ben de son 2 senedir bu yüzden depresyonda gibiyim. Ama bundan sonra daha sınava hazırlananı seveyim.
Aynısı valla. Odaklanma ile ilgili bölüm çalışmıyor sanki beynimde. Video izleyemiyorum izlemek de istiyorum aslında ama izlerken başka şeylerle meşgul oluyorum.

Geri
Yukarı