İçimde oluşan boşluk hissi ve korku

flowl3x

Hectopat
Her gün bazı zamanlarda tam göğsümde bir boşluk hissi ve bedenime yayılan bir korku hissediyorum. Sanki şu an bunu yapmamalısın burada olmamalısın bir şeyler yanlış dermişcesine bedenim beni uyarıyor gibi. Ama çok tembel ve kendi güvenli alanımdan çıkmakta zorlanan biriyim. Ne yapacağımı bilmeden geçmesini bekliyorum bu hissin. Acaba başka birilerine de oluyor mu? Oluyorsa sizce neden kaynaklı? İyi günler.

Kendin harekete geçmek istiyorsun ama bu bağlamda yol almakta zorlanıyorsun anladığım kadarıyla. Bu hissin geçmesini istiyorsan yapman gereken şeyleri yapmalısın. Çok fazla detay vermediğin için ne yaşadığın hakkında tahmin yürütmekte zorlanıyorum. Astığın işler ve yerine getirmediğin sorumluluklar buna sebep oluyor olabilir. Genel olarak kendini bir döngüde hissediyorsan bu döngüyü komfor alanından çıkmadan kıramazsın. Eğer başka türlü bir sıkıntın varsa ve bunu belirtmekten rahatsızlık duymazsan bu konuyu daha detaylı bir şekilde konuşabiliriz.

Herhangi bir konuda veya genel olarak yalnızlık hissi buna neden oluyor. Arkadaşlarınızla sık sık buluşmaya özen gösterin. Tek başınıza çözmeye çalışmanız işi daha da kötü hale getirebilir.

Kendin harekete geçmek istiyorsun ama bu bağlamda yol almakta zorlanıyorsun anladığım kadarıyla. Bu hissin geçmesini istiyorsan yapman gereken şeyleri yapmalısın. Çok fazla detay vermediğin için ne yaşadığın hakkında tahmin yürütmekte zorlanıyorum. Astığın işler ve yerine getirmediğin sorumluluklar buna sebep oluyor olabilir. Genel olarak kendini bir döngüde hissediyorsan bu döngüyü komfor alanından çıkmadan kıramazsın. Eğer başka türlü bir sıkıntın varsa ve bunu belirtmekten rahatsızlık duymazsan bu konuyu daha detaylı bir şekilde konuşabiliriz.

Dediğiniz her şey çok doğru aslında. Daha detaylı bir şekilde konuşmaya gerek yok bence. Kendime artık yapmam gereken sorumlulukların ciddi olduğunu ve hayatıma yön verecek şeyler olduğunu kabullendirip konfor alanımdan dışarıya bir adım atmalıyım. Teşekkürler.
Herhangi bir konuda veya genel olarak yalnızlık hissi buna neden oluyor. Arkadaşlarınızla sık sık buluşmaya özen gösterin. Tek başınıza çözmeye çalışmanız işi daha da kötü hale getirebilir.

Yalnızlık çok zor ya. Yaşım çok büyük olmadığı için felsefe yapamam belki ama bir şeyleri danışacağın sana destek ve moral verecek kişiler olmayınca duvar ve tavanla birlikte kalıyorsun. Okullar açılacak yakında yeni insanlar tanımaya gayret göstereceğim. Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı