"İçimde ukte kaldı." dediğiniz şeyler var mı?

Ther

Decapat
Evet ustalar selamünaleyküm herkese,
Özellikle görmüş geçirmiş büyüklerimizden dinlemek isterim, 'ah ulan içimde kaldı' dediğiniz bir şey var mıdır? Yapmak istediğin bir şey, keşke mücadele edeydim dediğiniz bir şey veya keşke şunu okusaydım gibi birçok örnek verebiliriz. Nedir sizinkiler?

Phoenix_08

Centipat
Yer
Bursa
Özellikle görmüş geçirmiş büyüklerimizden dinlemek isterim, 'ah ulan içimde kaldı' dediğiniz bir şey var mıdır? Yapmak istediğin bir şey, keşke mücadele edeydim dediğiniz bir şey veya keşke şunu okusaydım gibi birçok örnek verebiliriz. Nedir sizinkiler?
Keşke sınavlar için daha fazla çalışabilseydim.

ArdaDnz

Picopat
Çok klişe ama keşke karşımdakine kendimmiş gibi güvenmeseydim. Belki o zaman 13 yıldır beraber nefes alıp verdiğim kuzenim bile bana hançer takmaz idi.

KS
KS
Ther

Ther

Decapat
Çok klişe ama keşke karşımdakine kendimmiş gibi güvenmeseydim. Belki o zaman 13 yıldır beraber nefes alıp verdiğim kuzenim bile bana hançer takmaz idi.
Bu dunya böyle hocam, hakikaten değişti dunya, insanlar samimi değil.

Endüstriyel tasarım pişmanım çünkü hayvan sevgimden dolayı veterinerlik istiyordum.
Ben şu an Vet okuyorum yeni başladım:) Ne güzel karşılaşma, ben de acep yapar mıyım, pişman olur muyum diye bu konuyu aslında açmıştım vay be. :) Mutlu oldum şu an. Ne dersiniz siz? 1 sene olmazsa mat öğr. veya yazılıma geçeyim mi? Daha düzgün başlamadık ama ortam çok değişik ondan herhalde garipsedim biraz.

Yukarı