"İçimde ukte kaldı." dediğiniz şeyler var mı?

Bu dunya böyle hocam, hakikaten değişti dunya, insanlar samimi değil.

Ben şu an Vet okuyorum yeni başladım:) Ne güzel karşılaşma, ben de acep yapar mıyım, pişman olur muyum diye bu konuyu aslında açmıştım vay be. :) Mutlu oldum şu an. Ne dersiniz siz? 1 sene olmazsa mat öğr. veya yazılıma geçeyim mi? Daha düzgün başlamadık ama ortam çok değişik ondan herhalde garipsedim biraz.
Üniversite alışma süreci öyle oluyor eğer gerçekten istiyorsanız okuyun lakin baktınız olmuyor bazı şeyler için geç kalmaya gerek yok , yazılım günümüze uygun bir meslek ama ilk şart sizin istemeniz.

Hocam yaşınız ilerleyince de okuyabilirsiniz veterinerlik. Benim bir öğretmenim okuyordu 45 yaşındayken veterinerlik. Emekliliği düşündüğünüz zaman veterinerlikle ilgilenirsiniz.
Haklısınız lakin insan yine de bir keşke diyor sonuçta giden hayatınızın yılları olacak.

Öyle , öyle ne yazık ki . Artık gerçekten iyi biriyle tanışsan bile dost olamıyorsun, en azından benim gibi geçmişten ders çıkartanlar için. Sizin var mı "keşke" dediğiniz olaylar?
Şu ana kadar pek yok ama dostumu kaybettim, ukde sayılmaz ancak hep yanımda olacak sanırdım, o koyuyor işte, Ünide yalnız gibi hissediyorum, dost dediğim öyle basit arkadaş değil, dizinin dibinde yattığım dedemdi. Özlüyor insan her şeyiyle. Mezun olup da yedirip gezdirecektim, o içimde kaldı, ya nasip. Üniye yeni başladım insanlar değişik geldi diye bir değişik olup konu açtım aslında. Farklı hissediyorum bu zamanlar inşAllah geçer.

Şu ana kadar pek yok ama dostumu kaybettim, ukde sayılmaz ancak hep yanımda olacak sanırdım, o koyuyor işte, Ünide yalnız gibi hissediyorum, dost dediğim öyle basit arkadaş değil, dizinin dibinde yattığım dedemdi. Özlüyor insan her şeyiyle. Mezun olup da yedirip gezdirecektim, o içimde kaldı, ya nasip. Üniye yeni başladım insanlar değişik geldi diye bir değişik olup konu açtım aslında. Farklı hissediyorum bu zamanlar inşAllah geçer.
Geçer inşallah sizin adınıza üzüldüm , ben de liseye kadar 1 dakika bile ayrılmadığım ikizimden ayrılmak zorunda kaldım , sizi çok iyi anlıyorum.

Takribi 8 sene önce İtalya'da Erasmus programındaydım. Arkadaş ortamı o biçim, aşırı keyif alıyoruz. Bir akşam çok güzel bir vakit geçirmiştik. 5-6 kişilik bir arkadaş ortamıydı. Uçak bileti almıştım, o gecenin sabahında Budapeşte'ye gidecektim başka bir arkadaşım ile.
Fakat o akşam takıldığım bir kız benim için gitme desem ne yapardın demişti. Sen nereye istersen oraya gelirim diyerek evine gidip hoş bir gece yaşamıştık.

Bir daha görmeyeceğin rastgele bir kızla bir saat sevişmeyi her zaman yapar insan. Değer miydi? Sonra 8 senedir Budapeşte'ye gitmek nasip olmadı. Hayallerimin şehri hala beklemede, bu da içimde böyle bir uktedir. İspanyol olsa bir nebze değerdi derdim ama İtalyanlar.. Yok anam yok.. En iyi İtalyan Buffon'dur.

Son düzenleme:
Evet ustalar selamünaleyküm herkese,
Özellikle görmüş geçirmiş büyüklerimizden dinlemek isterim, 'ah ulan içimde kaldı' dediğiniz bir şey var mıdır? Yapmak istediğin bir şey, keşke mücadele edeydim dediğiniz bir şey veya keşke şunu okusaydım gibi birçok örnek verebiliriz. Nedir sizinkiler?

Keşke 3 yıl öncesine gidebilseydim her şey çok farklı olurdu.

Yeni konular

Geri
Yukarı