"İçimde ukte kaldı." dediğiniz şeyler var mı?

Evet ustalar selamünaleyküm herkese,
Özellikle görmüş geçirmiş büyüklerimizden dinlemek isterim, 'ah ulan içimde kaldı' dediğiniz bir şey var mıdır? Yapmak istediğin bir şey, keşke mücadele edeydim dediğiniz bir şey veya keşke şunu okusaydım gibi birçok örnek verebiliriz. Nedir sizinkiler?
Keşke hastaneye daha erken gitseydim..

9. sınıfta sevdiğim kıza keşke açılsaydım, sınıfta kaldı istesem de çok az görüyorum artık. (Bu arada okul bahçesinde kızı hala görüyorum, şey... hala açılamıyorum.)

Evet ustalar selamünaleyküm herkese,
Özellikle görmüş geçirmiş büyüklerimizden dinlemek isterim, 'ah ulan içimde kaldı' dediğiniz bir şey var mıdır? Yapmak istediğin bir şey, keşke mücadele edeydim dediğiniz bir şey veya keşke şunu okusaydım gibi birçok örnek verebiliriz. Nedir sizinkiler?
Aleykümselam. Zamanında harçlıklarım ile keşke bir Tv'li telefon alsaydın hocam. İçimde kaldı gitmiyor😀

2016 yılında arkadaşın demesi üzerine bitcoin alıp bundan bir halt olmaz diye satmam. 400-500 dolar falandı sanırsam o zamanlar. 10 tane vardı elimde..

Evet geç kaldım bilgisayar mühendisliği okuyorum ama okuduğum üniversitede hedefleri hayalleri olan ve bunun uğrunda çalışıp uğraşan azimli insanlar çok az.

Eğer Odtü'ye ya da Boğaziçi'ne gitseydim kim bilir nasıl insanlarla karşılaşırdım diye düşünüyorum her gün.
Hangi üniversite?

Burada bölümünde ülkenin en iyi 2. olan okulunu ailem meslek okumamı istemiyor diye bırakıp standart bir anadolu lisesine gittim. Orada olsam şu an staj, sadece lise diplomamla işim vardı...

Yeni konular

Geri
Yukarı