İçinizde boşluk hissi oluşturan animeler

f0rmina

Hectopat
Daha fazla  
Ben ilk kez Darling in the Franxx'ı bitirdiğimde bu hissi yaşamıştım. Sizin içinizde boşluk hissi oluşturan animeler var mı?

3.sezon 5 yıl sonra geldi ve biraz hızlı bitti sanki :)
Adını yazmaya üşendim bu arada.

Ben ilk kez darling in the Franxx'ı bitirdiğimde bu hissi yaşamıştım. Sizin içinizde boşluk hissi oluşturan animeler var mı?

Benim ilk adam akıllı izlediğim anime darling in the franxx idi ve bitirince 2 hafta kadar içimde bir boşluk kalmıştı. Ondan sonra başka animelere başlayarak bu boşluğu doldurmaya çalıştım. 150+ anime bitirdim ve devam ediyorum.

Şu an naruto shippuuden'deyim ve fena bağlandım bittikten sonra o hissi yaşayacağıma eminim.

Naruto'yu hiçbir şekilde bitirebileceğimi düşünmüyorum filler bölümleri atlasam bile aşırı sıkıyor beni.
Benim ilk adam akıllı izlediğim anime darling in the franxx idi ve bitirince 2 hafta kadar içimde bir boşluk kalmıştı. Ondan sonra başka animelere başlayarak bu boşluğu doldurmaya çalıştım. 150+ anime bitirdim ve devam ediyorum.
Ben sanırım koi to uso izleyip unutmuştum.

Naruto'yu hiçbir şekilde bitirebileceğimi düşünmüyorum filler bölümleri atlasam bile aşırı sıkıyor beni.
Valla hocam ben hiçbir şekilde sıkılmadım yani hikayesi çok iyi bu arada baya bi hikayesi var tüm karakterlerin neredeyse. Fillerları bile güzel savaş-dövüş görmek mümkün. Demek ki size göre değilmiş Naruto.

Geri
Yukarı