İçinizde kalan ukteler

166307

Kilopat
Makaleler
1
Gece gece yazın istedim. Konuyu açan olarak ilk ben yazayım. Ben küçükken bizim burada bir dükkanda akülü araba satılırdı, önünden geçerken de ben o arabalara bakardım hayranlıkla. Durumumuz orta hallice olmasına rağmen almadılar. Her seferinde de oradan geçerken onlara bakıp konusunu açardım. Şöyle bir şeyim olsa diye. İçimde kaldı öylece. Buyurun siz de yazın. İnsan içinde kaldığı zaman batar.

Son düzenleme:
PS2. Aslında 2-3 bayramlık harçlığım ile alabileceğim bir şeymiş ama köy yerinde hem oyunlara ulaşmak hem de bu isteğimi yerine getirebilmek ne mümkün. Yaş ta küçük olunca (5-6) üstüne tuzu biberi olmuş.

Bisiklet , babamın parası yoktu o zamanlar mahalledeki çocuklarda markayı yanlış hatırlamıyorsam santosa diye bisikletler vardı hep tur yapıyorlardı bende pencereden izliyordum. şimdi almak istiyorum hiç hevesim yok 1 ay kullanır atarım herhal.

Karşılıklı birbirinizi seviyorsanız sorun ne?

Ortam şartları uygun değildi diyelim. O zamanlar biraz çekingendim şu an öyle değilim ve o kızı halen seviyorum fakat bizden geçti gibi, neyse hocam sağlık olsun.Düşündükçe kendime sinirleniyorum hala.

Geri
Yukarı