iCloud'dan telefona fotoğraflar nasıl aktarılır?

chfumut

Hectopat
Daha fazla  
Benim Apple kimliğimi değiştirmem gerekiyordu ve bir sürü işlem yaptım, en sonunda da kimlikten çıkıp geri girdim fakat fotoğraflarım yoktu ama iCloud'a yedeklemiştim. Bu fotoğrafları iCloud'dan telefonuma indirmek istiyorum ama indiremiyorum. Yıllar önceden kalma anıların gitmesini istemiyorum. Lütfen yardım edin. Her şeyi seçip indire tıkladım ve bir ZIP geldi ama bunu ne yapacağımı bilmiyorum.

Çok uğraşıp hallettim. Apple kimliği kısmından iClouda gelin ve oradaki fotoğraflar seçeneğini kapatıp açın. Tüm fotoğraflar gelir. Sorunum olursa yazacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim Apple kimliğimi değiştirmem gerekiyordu ve bir sürü işlem yaptım, en sonunda da kimlikten çıkıp geri girdim fakat fotoğraflarım yoktu ama ICloud'a yedeklemiştim. Bu fotoğrafları ICloud'dan telefonuma indirmek istiyorum ama indiremiyorum. Yıllar önceden kalma anıların gitmesini istemiyorum. Her şeyi seçip indire tıkladım ve bir ZIP geldi ama bunu ne yapacağımı bilmiyorum.

Çok uğraşıp hallettim. Apple kimliği kısmından iClouda gelin ve oradaki fotoğraflar seçeneğini kapatıp açın. Tüm fotoğraflar gelir. Sorunum olursa yazacağım.

Çıkan ZIP dosyayı export edin dosyalarınız içindedir.

Geri
Yukarı