İçme suyu tavsiyesi

Oğuz26

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Ankara
Ankara da su yeterince arıtılıyor ama eve gelene kadar temiz kaldığını pek düşünmüyorum. Daha önce erekli satın alıyordum ama son zamanlarda iyice kötüleşti. Bir ara damlayı denedim, şuan saka alıyorum. Sizler hangi marka suyu içiyorsunuz ve tavsiye ediyorsunuz ?

Egemen

Megapat
Katkıda Bulunan
En iyi cevaplar
9
Yer
Ankara
Kullanılan suyun ara ara değiştirilmesi tavsiye ediliyor hep. Pınar'ı deneyebilirsin. Damacanası nereden geliyor bilmiyorum ama normal şişelerinde Madran'dan gelenlerin tadı çok hoşumuza gidiyor.

Flaming0

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
İstanbul
Bırakmışsın ama bana göre en iyisi Erikli. Onun dışında arıtma cihazıyla çeşme suyunu arıtıp, çok da severek içenler var. Belki o tarz bir şey deneyebilirsin.

KS
Oğuz26

Oğuz26

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Ankara
Bırakmışsın ama bana göre en iyisi Erikli. Onun dışında arıtma cihazıyla çeşme suyunu arıtıp, çok da severek içenler var. Belki o tarz bir şey deneyebilirsin.

Suda bulunan yararlı mineralleri de arttığı için sağlıklı olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Egemen

Megapat
Katkıda Bulunan
En iyi cevaplar
9
Yer
Ankara
Bir de onların filtreleri çabuk gidiyor. Philips'in arıtma cihazını almıştık bir ara. Filtresi bir aya kalmadı gitti. Habire filtre parası mı vereceğiz üstüne bir de. Standartlara göre 6 ay gittiği söylenen filtre 1 ay zor dayanıyor.

Flaming0

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
İstanbul
O zaman Erikli'ye devam. :)

Ziya Erkara

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Bucak | Burdur | Turkey
Biz önceden Hayat su kullanıyorduk. Erikli kadar iyi mi bilemem ancak tavsiye edebilirim, ben beğenmiştim. Şimdi ise yakında su doldurabileceğimiz doğal akan sular var. O yüzden bıraktık sadece.

Yukarı