İçme suyu tavsiyesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Oğuz26

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  
Ankara da su yeterince arıtılıyor ama eve gelene kadar temiz kaldığını pek düşünmüyorum. Daha önce erekli satın alıyordum ama son zamanlarda iyice kötüleşti. Bir ara damlayı denedim, şuan saka alıyorum. Sizler hangi marka suyu içiyorsunuz ve tavsiye ediyorsunuz ?

Kullanılan suyun ara ara değiştirilmesi tavsiye ediliyor hep. Pınar'ı deneyebilirsin. Damacanası nereden geliyor bilmiyorum ama normal şişelerinde Madran'dan gelenlerin tadı çok hoşumuza gidiyor.

Bırakmışsın ama bana göre en iyisi Erikli. Onun dışında arıtma cihazıyla çeşme suyunu arıtıp, çok da severek içenler var. Belki o tarz bir şey deneyebilirsin.

Bırakmışsın ama bana göre en iyisi Erikli. Onun dışında arıtma cihazıyla çeşme suyunu arıtıp, çok da severek içenler var. Belki o tarz bir şey deneyebilirsin.

Suda bulunan yararlı mineralleri de arttığı için sağlıklı olmuyor.

Bir de onların filtreleri çabuk gidiyor. Philips'in arıtma cihazını almıştık bir ara. Filtresi bir aya kalmadı gitti. Habire filtre parası mı vereceğiz üstüne bir de. Standartlara göre 6 ay gittiği söylenen filtre 1 ay zor dayanıyor.

Niksar diyorlardı ama kapanmış sanırım. Gerçi geçen gün markette görüce hayret ettim ve hemen aldım. Çok ince bakmadım ama sanırım Erikli gibi değildir. Damla tavsiye etmem pek. Coca Cola imalatı. Malum Turkuaz vakasından sonra...

Biz önceden Hayat su kullanıyorduk. Erikli kadar iyi mi bilemem ancak tavsiye edebilirim, ben beğenmiştim. Şimdi ise yakında su doldurabileceğimiz doğal akan sular var. O yüzden bıraktık sadece.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı