ID Cooling vs Deep Cool 'AIO'

Makaleler
2
Arkadaşım ZoomFlow serisinden ürün aldı bayağı memnun. PF240 al diyecem ama bütçeni baya aşıyor.

Peki zoomflow için 100 lira vermeye değer mi? Bir de arkadaşından işlemci sıcaklıkların önce-sonra olarak öğrenme şansın var mı?

O 360mm kullaniyor, ben sadece markanin pek bilinmemesine ragmen dogru duzgun bir marka oldugunu soylemek istedim. @HABAR hocamiz bu marka hakkinda daha detayli bilgiye sahip.
Not: Bu butcede bazi kule tipleri daha iyi olabiliyor.

O 360mm kullaniyor, ben sadece markanin pek bilinmemesine ragmen dogru duzgun bir marka oldugunu soylemek istedim. @HABAR hocamiz bu marka hakkinda daha detayli bilgiye sahip.
Not: Bu butcede bazi kule tipleri daha iyi olabiliyor.
Ben de Fuma 2 alacaktım fakat benim asıl amacım işlemcinin yarattığı havayı dışarı atmak. Çok ısınıyor da MasterCase H500P kasanın içi. Kasada 5 'intake' 1 küçük egzoz var çünkü öbür türlü NVme ve CPU çok ısınıyor. O yüzden çok az egzoz var.
Böyle de çok negatif hava basıncı oluyor du da sağlıklı bir şey değil.

@RPM
@HABAR

Bir de bu nasıldır?

Kasanız H500P sanırım, üst kısımda 360mm destekliyor olması gerek. Önerim:
Bu incelemede arada kaldığınız soğutucların ve önerdiğim ürünün sıcaklık değerleri var.

Tamam. Enermax'ı alıyorum. Peki prime üyeliğiyle bedavaya gelir mi kargo? Veya hangi ülkeden gelecekse oranın prime'ına abone olsam?
Kasanız H500P sanırım, üst kısımda 360mm destekliyor olması gerek. Önerim:
Bu incelemede arada kaldığınız soğutucların ve önerdiğim ürünün sıcaklık değerleri var.
Ancak bazıları sızdırıyormuş. Bu modelde öyle bir şey olur mu?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir de Enermaxlarda tıkanma oluyormuş. Bu modelde videodaki sorundan var mıdır?

Liqmax'ın incelemesi de bu linkte, onu da şöyle bırakayım.

Peki prime üyeliğiyle bedavaya gelir mi kargo.
Böyle bir durum olacağını zannetmiyorum, yine de müşteri hizmetlerine sorabilirsiniz.

Ancak bazıları sızdırıyormuş. Bu modelde öyle bir şey olur mu?
Liqtech modelinde sorun yaşyanlara rastlamıştım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Yine de çekinceniz varsa garanti durumunun nasıl olacağı ile ilglili müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz her ihtimale karşı.

Liqmax'ın incelemesi de bu linkte, onu da şöyle bırakayım.

Böyle bir durum olacağını zannetmiyorum, yine de müşteri hizmetlerine sorabilirsiniz.

Liqtech modelinde sorun yaşyanlara rastlamıştım.

Yine de çekinceniz varsa garanti durumunun nasıl olacağı ile ilglili müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz her ihtimale karşı.
Bir kuşkulanmadım da değil. Cevap alamayacağımı bilsem de etiketledim @Recep Baltaş ve @Ali Güngör 'ü. Sonuçta deneyimlemişler.

@HABAR hocam enarmax ile ilgili benim de şüphelerim olmuştu o yüzden vazgeçip diğer markalara bakmıştık. Alta iki tane ürün bırakacağım eğer arkadaşın illa ARGB olsun takıntısı yok ise 826 liraya, ARGB isterim derse 1099 liraya ürün var. Bu markayı bana ilk siz tavsiye etmiştiniz ondan sizi etiketliyorum kusura bakmayın :).
ID-COOLING FrostFlow X 360 4Pin PWM 360mm İşlemci Sıvı Soğutucu Fiyat > 826 TL
Hatta bütçeyi 1200'e çıkartırsan (zaten ilk nokta 700 lira civarıydı bayağı arttırdık ama olsun)
SilverStone PF360 ARGB 3x12cm Fan Intel & AMD Uyumlu 360mm Sıvı Soğutucu (SST-PF360-ARGB) | Teknobiyotik bu ürüne bakabilir.

Bana kalırsa almışken düzgününü almanı tavsiye ederim, sonuçta bu ürünü alıp 5-6 yıl kullanacaksın. 3-5 ay sonra keşke 200 daha verip şunu alaydım diye pişman olmaktansa iyi ki bunu aldım demek daha iyi olacaktır.

Geri
Yukarı