ID Cooling SE-207 eksik parça çıktı

Açık konuşmak gerekirse eksik parça çıkması her ne kadar kötü olsa da bu tutumlarını beğendim. Sonuçta böyle hatalar her firmada yaşanır asıl önemli olan yaşanan hatayı ne kadar hızlı çözecekleri. Sıfır ürünün eksik ve arızalı çıkma ihtimali her zaman olmuştur. Bazı firmalar bu sorunları hızlı ve müşteriyi memnun edecek şekilde çözerken bazı firmalar adamı sinir hastası yapana kadar uğraştırıyor. Bakalım bu arkadaşlar söyledikleri gibi hızlıca çözecekler mi yoksa süründürecekler mi?
Whatsapp'tan bir çalışan adresimi istedi, bugün kargoya vereceğini söyledi.

Screenshot_20210121-170835.png

WhatsApp'tan bir çalışan adresimi istedi, bugün kargoya vereceğini söyledi.

Eki Görüntüle 846326

Beğendim bu tutumlarını yukarıda söylediğim gibi eksik çıkması tabii ki can sıkıcı keşke olmasaydı ama sonuçta üretim bandında bir hata olmuştur adamlar kutuyu açıp içinden "araklayacak" hali yok ya. Fakat firmanın hızlı davranması hoşuma gitti :D. Demek bir ürün alsam bir sıkıntı yaşasam hızlıca yardımcı olacaklar diye düşündüm. İnşallah servis hizmetleri her zaman böyle olur.

Whatsapp'tan bir çalışan adresimi istedi, bugün kargoya vereceğini söyledi.

Eki Görüntüle 846326
Bazı firmalar böyle konularda diğerlerinden çok daha üstün oluyor. Asıl müşteriyi böyle hareketler çeker, saçma indirimler değil. Sevindim direk cevap verdiklerine, hayırlı olsun.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı