ID-Cooling SE-224-XT alınır mı?

10 Mayıs gecikmesinin normal olduğunu düşünüyorum. 3-7 Mayıs arası ID Cooling'in çoğu ürünü ön sipariş yazıyordu.

Merhaba. Tavsiyenizle gecen hafta almıstım bu sogutucuyu dün geldi ve montajı yaptım. Yük altında CPU-Z Stres CPU ile tam yük altında 65 dereceyi gecmedi, diger sogutucu ile 85-90 dereceleri görüyordum yani fiyatına göre oldukca iyi görünüyor ve icerisinden cıkan termal macunu kullanıyorum suan.

Dosya Ekleri

• 1.jpg
    1.jpg
    156,5 KB · Görüntüleme: 88
Merhaba. Tavsiyenizle gecen hafta almıstım bu sogutucuyu dün geldi ve montajı yaptım. Yük altında CPU-Z Stres CPU ile tam yük altında 65 dereceyi gecmedi, diger sogutucu ile 85-90 dereceleri görüyordum yani fiyatına göre oldukca iyi görünüyor ve icerisinden cıkan termal macunu kullanıyorum su an.
Hayırlı olsun, 25-30 derece düşüş çok iyi. :) İyi günlerde kullanın.

Merhaba. Tavsiyenizle gecen hafta almıstım bu sogutucuyu dün geldi ve montajı yaptım. Yük altında CPU-Z stres CPU ile tam yük altında 65 dereceyi gecmedi, diger sogutucu ile 85-90 dereceleri görüyordum yani fiyatına göre oldukca iyi görünüyor ve icerisinden cıkan termal macunu kullanıyorum şu an.

Sence hala alınır mı R5 3600 kullanıyorum OC yapmadım boşta 75 yük altında 90a çıkıyor bir de gelburaya çok güvenemiyorum güvenmeli miyim?

Sence hala alınır mı R5 3600 kullanıyorum OC yapmadım boşta 75 yük altında 90a çıkıyor bir de gelburaya çok güvenemiyorum güvenmeli miyim?
ben şahsen o siteden 2 egzoz fan ve SE-224-XT aldım. sorunsuz elime ulaştı. gerekirse site üzerinde iletişim numarası var whatsappdan yazışabilirsiniz.. 11400F işlemci kullanıyorum soğutucuya iki fan taktım hava akışı gerçekten iyi. oyunlarda max 50-60 derece arası gidip geliyor. son hızda dönünce ses olabiliyor.

Ben şahsen o siteden 2 egzoz fan ve SE-224-XT aldım. Sorunsuz elime ulaştı. Gerekirse site üzerinde iletişim numarası var WhatsApp'dan yazışabilirsiniz. 11400F işlemci kullanıyorum soğutucuya iki fan taktım hava akışı gerçekten iyi. Oyunlarda Max 50-60 derece arası gidip geliyor. Son hızda dönünce ses olabiliyor.

Soğutucuyu bugün sipariş ettim size kaç günde geldi acaba?

Ben bursadayım. 2 güne elime ulaştı. Firma İstanbul'da.

Soğutucu geldi bana da 2 gün içinde geldi sayılır dün sabah sipariş ettim şimdi geldi taktım termal macunu sürüp ve bir sorun var mı diye direk AIDA testine soktum stok halde 69-70 derece arasıydı eski fanımda bu değer 96-97 gibiydi sizden ricam AIDA64 testini sizde yapıp değerleri paylaşabilir misiniz eğer OC falan yaptıysanız böyle bir şey yapmanıza gerek yok ek olarak fanları biraz fazla sesli siz BIOS'tan bir ayar çektinizmi çektiyseniz paylaşırsanız mutlu olurum.

Soğutucu geldi bana da 2 gün içinde geldi sayılır dün sabah sipariş ettim şimdi geldi taktım termal macunu sürüp ve bir sorun var mı diye direk AIDA testine soktum stok halde 69-70 derece arasıydı eski fanımda bu değer 96-97 gibiydi sizden ricam AIDA64 testini sizde yapıp değerleri paylaşabilir misiniz eğer OC falan yaptıysanız böyle bir şey yapmanıza gerek yok ek olarak fanları biraz fazla sesli siz BIOS'tan bir ayar çektinizmi çektiyseniz paylaşırsanız mutlu olurum.

OC yapmadım. AIDA64 testlerinde Max 60 dereceye kadar çıktığını görmüştüm. Fakat bende ki SE-224-XT 2 fan ile besliyorum. Onun etkisi var. Cünkü tek fanlı kullandığımda 70 derecelere kadar görüyordu yük altında.

Resimde CPU-fan, CPU OPT fan bu ikisi coolıng marka fanlar. RPM'leri boşta iken öyle. Son hızda calıştığında ses oluyor. Oyunlarda sesini zor duyuyorum.

Fan profiller standartta yani otomatik.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2021-09-22 at 21.06.30.jpeg
    WhatsApp Image 2021-09-22 at 21.06.30.jpeg
    67,5 KB · Görüntüleme: 53

Yeni konular

Geri
Yukarı