ID-Cooling SE-224-XT alınır mı?

Bloody Hell

Hectopat
Yer
Olimpos
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Zotac RTX 2060 OC Gaming OC Edition- Ryzen 5 2600 4.1 GHz- Gigabyte B450M S2H-Crucial Ballistix 16 GB (8x2) 3000 mhz cl 15- Kingston HyperX Fury 3D 480 GB-Samsung HD252HJ- Xigmatek Beast- X-Power 650W 80+ Gold
My Equipments
LG 24MK400H-B- SteelSeries Rival 3- Razer BlackWidow Elite- Cooler Master CH321- SteelSeries Qck Edge Medium- Dualshock 3- Hadron HD552
İşlemcim R5 2600. Uzun süredir termal macun yenilemedim işlemcim çoğu oyunda 90 dereceyi görüyor. Maksimum 350 TL'lik bir soğutucu alıp içindeki termal macunu kullanmak istiyorum.
Bunu almayı planlıyorum. Sizce nasıl? İçinden çıkan termal macun hem çok kaliteli (10w/mK) değere sahip. Ayrıca soğutma performansında Fuma 2'yi solladığını gördüm.
Farklı alternatif soğutucular için 350 TL'ye kadar 158mm uzunluğa kadar soğutucu önerebilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.

Çok teşekkür ederim bilmiyordum. Kırmızısı neden ucuz? Eğer fan yapısı ve radyatör yapısı olarak bir fark yoksa onu da alabilirim kutu içeriği vs aynıysa. Bilgimiz var mı? Eğer öyleyse hemen alacağım.
Bende önceden kırmızısı vardı bildiğim kadarıyla renk dışında bir fark yok. Ayrıca kırmızı şuan stokta yok.

Bende önceden kırmızısı vardı bildiğim kadarıyla renk dışında bir fark yok. Ayrıca kırmızı şuan stokta yok.
Evet farkettim fakat 1-2 güne gelir bence. 2 hafta fazladan bekleyip 50₺ ucuza aynı performansı almak bemce mantıklı. Görünüş olarak da fena durmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı