ID-cooling SE-224-XT Black alınır mı?

JoneX

Hectopat
Xeon X3440 ve GTX 1060'lı bir sistem kullanıyorum arkadaşlar. 1 ay öncesine kadar hiçbir sıkıntım yoktu Dark Freezer X124 kullanıyordum yeni macun aldığım için macunu değiştirmek istedim lakin istediğim şey kötü sonuçlandı. Başka yerlerde olan aklım sağ olsun elimde soğutucunun macununu temizlerken soğutma bloğu elimdem düştü ve kanatlar yamuldu.

Soğutucu pert oldu kanatları düzeltmek istedim lakin kanatların yamulmasından dolayı ne fan takabildim ne de soğutucuyu takabildim mosfetler engellediği için. Aradan 1 hafta sonra Dark Freezer X120 aldım fakat içime hiç sinmedi X124'e göre bu yüzden onu da bir arkadaşıma verdim. İkisi de 180W soğutuyor ve aynı biçim bir soğutucu almak istiyorum fazlasında gözüm yok açıkçası. ID cooling SE-224-XT şu an birçok internet mağazasında satılıyor ve görünüşüne aşık oldum resmen 😍.Kullanan veya bu işleri iyi bilen arkadaşlar bana yardımcı olabilir mi çünkü PSU ve işlemci soğutucu kısmında 2.el satımlara hiç güvenmiyorum. Sistemimi aşağıda belirteceğim umarım en kısa sürede sizlerden cevap alırım arkadaşlar :)

-Xeon X3440 4C/8T (4.0GHz O.C.)
-Gigabyte GA-P55A-UD4 (rev. 1)
-Kingston HyperX genesis 2x4GB DDR3 1600MHz.
-Corsair XMS3 4 GB DDR3 1600MHz (toplam 12 GB)
-Sharkoon SHP650 V2 650W 80+ PSU.
-MSI Armor GTX 1060 6 GB
-Aerocool zauron saturn kasa.

Not: Dark Freezer X120 ile Prime95 testinde işlemcim Max. 90 derece oluyordu oyunlarda ise bu değer 60-75 arasıydı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaklasik 3-4 gundur kullaniyorum asiri memnun kaldim. Fiyatina gore performansi cok ust duzeyde. Assagiya da referans olmasi acisindan incelemeler birakiyorum, diger sogutucularla karsilastirabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı