ID-Cooling SE-224-XT nasıldır?

700 TL'lik soğutucu değil, 100 TL daha koyarsan SE 224 XT'yi ikiye üçe katlayan bir soğutucu geliyor:

~400 bandında freezer x129 alacaktım. 1 haftada 600 lira oldu. aslında işlemcim 5600, bu yeter diye düşündüm ama şimdi SE-224-XT 700 lira iken x129'a 600 vermek istemiyorum. böyle böyle iş fuma 2'ye kadar geldi. henüz almadım ama bu dengesiz fiyatlandırmalar sebebiyle ben de kararsızım.

TG-05 zaten artık hiçbir yeni ürününde yok. 15'i de koydukları ürün hatırlamıyorum.

TG05 baya ucuz bir şey, sen bilirsin çok da kaliteli değildir herhalde sırf sürmelik sanırım.

TG15 de tekli satış için sanırım sadece o zaman, beraber sattıkları sadece TG25 var bildiğim.

TG05 baya ucuz bir şey, sen bilirsin çok da kaliteli değildir herhalde sırf sürmelik.

TG15 de tekli satış için sanırım sadece o zaman, beraber sattıkları sadece TG25 var bildiğim.
SE-207'den TG05 çıkıyordu. Bayağı kötü bir macundu. SE-207-XT ile TG25'e geçtiler.

@LegacyLethe hangi işlemci için tercih edeceğiniz de önemli, Freezer X127 + Wipaste C2 kombosu da F/P olur eğer 11400F ile falan kullanacaksanız.

@LegacyLethe hangi işlemci için tercih edeceğiniz de önemli, Freezer X127 + Wipaste C2 kombosu da F/P olur eğer 11400F ile falan kullanacaksanız.

İşlemcim Ryzen 5 5600 hocam. Aslında çok OC uğraşan birisi değilim ama kalitesiz mal alacak kadar zengin değilim algısıyla alışveriş yapmaya çalışırım. Kısa sürede performans kaybı yaşatacak ve bana tekrar ürün aldıracak bir şey almak istemiyorum yani. Overclock değil de biraz overthinking'den oluyor bunlar hep :)

x127'ye bakmamıştım bakayım ona da.

İşlemcim Ryzen 5 5600 hocam. Aslında çok OC uğraşan birisi değilim ama kalitesiz mal alacak kadar zengin değilim algısıyla alışveriş yapmaya çalışırım. Kısa sürede performans kaybı yaşatacak ve bana tekrar ürün aldıracak bir şey almak istemiyorum yani. Overclock değil de biraz overthinking'den oluyor bunlar hep :)

X127'ye bakmamıştım bakayım ona da.

Stok 5600'e X127 + C2 yeterli, anakartta ARGB desteği varsa güzel gözükür az da olsa.

Ama sesli onu söyleyeyim, fiyatından belli az çok performanslı olacaksa sesli olacak zaten. İkisini aynı anda istiyorsanız Fuma 2 alın.

Forumun yeni ezber önerisini başlatalım.
Hocam bu işlemci ilk geldiğinde 400 TL'ydi ben aldım, 2-3 gün sonra 450 TL oldu sonra 500 TL olmuş. Bende ID Cooling'in genel müdürünü numarası var Whatsapp'tan yazdım neden böyle zam yaptınız 2 günde diye Dolar kuru yüzünden dedi, yine de şu anki fiyatı pahalı bence.

Hocam bu işlemci ilk geldiğinde 400 TL'ydi ben aldım, 2-3 gün sonra 450 TL oldu sonra 500 TL olmuş. Bende ID Cooling'in genel müdürünü numarası var Whatsapp'tan yazdım neden böyle zam yaptınız 2 günde diye Dolar kuru yüzünden dedi, yine de şu anki fiyatı pahalı bence.
SE-224-XT'nin o sade haline 650 TL verilene kadar 500'e bu alınabilir. ARGB fanı da var hem. Tabii ki daha ucuz ürünler de var.

Yeni konular

Geri
Yukarı