İdarelik APU sistem alınır mı?

Yer
Elazığ
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar geçici olarak APU sistem toplamayı düşünüyorum 4-5 ay idare edip ekran kartı alacağım. Fakat bazı kişiler dahili grafik birimi olan işlemcinin ileride ekran kartı takılmasına rağmen 2 GB RAM kullandığını ve önbelleğinin az olduğunu söyledi. Eğer böyle bir şey varsa beklemek daha mantıklı olmaz mı?
Aklımdaki işlemci: i3 10100.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınır.
Fakat bazı kişiler dahili grafik birimi olan işlemcinin ileride ekran kartı takılmasına rağmen 2 GB RAM kullandığını
Yanlış bilgi. Eğer ekran kartı taktıktan sonra kullanmaya devam ediyorsa BIOS ayarı yapıp çözebilirsiniz.

AMD APU sistemlerinde var o durum. i3 10100 de o sıkıntıyı yaşamazsın.

Eminsiniz değil mi hocam ne oyunsuz kalmak istiyorum ne de ekran kartı aldıktan sonra bile performansımın düşmesini.
Alınır.

Yanlış bilgi. Eğer ekran kartı taktıktan sonra kullanmaya devam ediyorsa BIOS ayarı yapıp çözebilirsiniz.
Teşekkürler.
İdarelik kullanabilirsiniz. Size söylenilen bilgiler yanlış.
Teşekkürler.

Eminsiniz değil mi hocam ne oyunsuz kalmak istiyorum ne de ekran kartı aldıktan sonra bile performansımın düşmesini.

i3 10100'deki grafik birimi ile oyun performansı bekleme. Aldığın ekran kartına bağlı ama aldıktan sonra performans düşmez.

Alınır ama Intel APU'lar oyunlarda fazla işinize yaramaz onun dışında işinizi görür.
Teşekkürler geçici zaten ekran kartı stokları şu an sıkıntılı o kadar durumumuz da yok ayrıca.
i3 10100'deki grafik birimi ile oyun performansı bekleme. Aldığın ekran kartına bağlı ama aldıktan sonra performans düşmez.
Teşekkürler. Dediğim gibi geçici zaten oynasam valorant falan oynarım şimdilik.

Yeni konular

Geri
Yukarı