İdareye küfür etmenin cezası nedir?

KS
Oğuz Karagöz

Oğuz Karagöz

Centipat
Katılım
9 Temmuz 2019
Mesajlar
524
Bilemiyorum hocam pazartesi konuşup ailemizin duymamasını sağlarsak sıkıntımız kalmaz.
 

KhaL

Attopat
Katılım
12 Mart 2021
Mesajlar
66
Yer
Ankara
Arkadaşlar merhaba. Nitelikli bir lise de okuyorum ve 9. sınıf öğrencisiyim hazırlık okudum yani 10. sınıf yaşındayım. Kendi küçük arkadaş grubumuzda idareye küfür ettik birkaç kere ve bu gruptaki kız arkadaşımizdan birinin babasının eline geçti. Anlayacağınız adam idareye küfür ettik diye bizi perşembe günü idareye şikayet edecek. İdareye küfür etmemizin cezası nedir? Aranızda daha önce bundan ceza alan veya tanık olan varsa yazabilir mi? Şimdiden teşekkürler.

Sen düşün yaptığın yanlış birisi sana küfür etse kızarsın onun için idarede kızacaktır öğretmenlerinde kızar yine de kendini savunarak yanlış anlaşılma olduğundan bahset ve bir daha böyle şeyler yapma yoksa göze batarsın.
 
KS
Oğuz Karagöz

Oğuz Karagöz

Centipat
Katılım
9 Temmuz 2019
Mesajlar
524
Kızın babası idareye gitmiş ve dilekçe vermiş. Ama müdürümüz bizim için "onlar da bizim evlatlarımız bir yanlış yapmışlar bir daha olmaz" diyerek dilekçeyi işleme sokmamış bizi affetmiş. Gerçekten önemli bi hayat dersi oldu bana.
 

enesgirgin5151

Picopat
Katılım
31 Ağustos 2020
Mesajlar
445
Çözümler
1
Yer
Akhisar / Texas
Arkadaşlar merhaba. Nitelikli bir lisede okuyorum ve 9. sınıf öğrencisiyim hazırlık okudum yani 10. sınıf yaşındayım. Kendi küçük arkadaş grubumuzda idareye küfür ettik birkaç kere ve bu gruptaki kız arkadaşımizdan birinin babasının eline geçti. Anlayacağınız adam idareye küfür ettik diye bizi perşembe günü idareye şikayet edecek. İdareye küfür etmemizin cezası nedir? Aranızda daha önce bundan ceza alan veya tanık olan varsa yazabilir mi? Şimdiden teşekkürler.
Uzaklaştırma alırsınız büyük ihtimal. Sicilinize falan da işlenir.
 

Yeni konular

Yukarı