İddia: Rockstar Games The Game Awards'ta "Büyük" Bir Duyuru Yapmaya Hazırlanıyor

RDR3 ver agam bana ona da 500 saat oynayayım. RDR1 Remastered olmaz onu da b*k edebilirler ama RDR1 remake olabilir bir de GTA 6 da olabilir 2023 de PS5 ile oynarız.
Aklıma günlerdir Rockstar'ın GTA Trilogy faciasını bilerek yaptığı geliyor. Beklentiyi azaltıp GTA 6 veya daha başka bir oyunla son noktayı yapacakmış gibi.

Bence de oyunda kullanılmamış interiorlari bile yenilenmişler bence otomatik program ile yapıldı.

Rockstar hep öyle yapıyor zaten. GTA V 2011 yılında tanıtılmış, 2013 yılında da çıkış yapmıştı.

GTA VI için PS5 çıkması lazımdı. Rockstar da PC platformundan nefret eden, Playstation'ı ise çok seven bir firma büyük duyuru deniliyorsa tüm oklar burayı gösteriyor aslında. İnsanlar hem GTA V'in PS5 için yayınlanan fragmanına hem de bozuk Trilogy serisine tepkiliydi.

Sanmıyorum üst üste tepki aldıktan sonra eski oyunlar üzerine oynasınlar. GTA V online ne kadar iş görse de dinozor çağından kalma bir oyun günümüz için. GTA VI çıkınca GTA V'i F2P'e çevirebilirler en temizi olur mevcut kitleyi elde tutmak için.

GTA Online'dan hala deli gibi para kazanırken GTA 6'yı duyuracaklarını sanmıyorum. Duyursalar bile çıkması için uzun yıllar beklememiz gerekebilir. GTA 6 için GTA Online'ın ölmesi gerekiyor bence.

GTA VI için PS5 çıkması lazımdı. Rockstar da PC platformundan nefret eden, Playstation'ı ise çok seven bir firma büyük duyuru deniliyorsa tüm oklar burayı gösteriyor aslında. İnsanlar hem GTA V'in PS5 için yayınlanan fragmanına hem de bozuk Trilogy serisine tepkiliydi.

Sanmıyorum üst üste tepki aldıktan sonra eski oyunlar üzerine oynasınlar. GTA V online ne kadar iş görse de dinozor çağından kalma bir oyun günümüz için. GTA VI çıkınca GTA V'i F2P'e çevirebilirler en temizi olur mevcut kitleyi elde tutmak için.

Ben de bir duyuru olacaksa bu GTA VI olur diye düşünüyorum. Ama bu kadar tepki aldıktan kısa bir süre sonra da en güçlü markalarının yeni oyununu tanıtmak ne kadar doğru bir hamle olur bilmiyorum, insanlar ister istemez ön yargıyla yaklaşacaktır çünkü.

GTA 6 Duyurup bir şey göstermeyecekler.
Onu bile tanıtmayacaklar bence.
Valve bu gösterimlerde ne gibi şeyler tanıtıyor? Neden katılacaklar arasında listelenmiş. Meraklandım şimdi.

Ben de bir duyuru olacaksa bu GTA VI olur diye düşünüyorum. Ama bu kadar tepki aldıktan kısa bir süre sonra da en güçlü markalarının yeni oyununu tanıtmak ne kadar doğru bir hamle olur bilmiyorum, insanlar ister istemez ön yargıyla yaklaşacaktır çünkü.

Bu tepkileri susturmak için de yapabilirler diyorum. Gerçi RDR2 için DLC planını iptal etme, GTA IV'ü düzeltmeme gibi oyuncuları sallamadıkları hareketler de oldu ama GTA VI için vakit geldi de geçiyor. Half-Life 3'e dönecek yoksa.

Yeni konular

Geri
Yukarı