İddia: Rockstar Games The Game Awards'ta "Büyük" Bir Duyuru Yapmaya Hazırlanıyor

Bu tepkileri susturmak için de yapabilirler diyorum. Gerçi RDR2 için DLC planını iptal etme, GTA IV'ü düzeltmeme gibi oyuncuları sallamadıkları hareketler de oldu ama GTA VI için vakit geldi de geçiyor. Half-Life 3'e dönecek yoksa.

Bence de bir an önce çıkmalı artık. Gerçi bir an önce dediğimiz de 3 gün sonra GTA VI duyurulsa bile muhtemelen 1 dakilalık fragmandan sonra 3-4 ay ekran görüntüsü bile paylaşmayacaklar. GTA V'te de böyle yapmışlardı.

Bence de bir an önce çıkmalı artık. Gerçi bir an önce dediğimiz de 3 gün sonra GTA VI duyurulsa bile muhtemelen 1 dakikalık fragmandan sonra 3-4 ay ekran görüntüsü bile paylaşmayacaklar. GTA V'te de böyle yapmışlardı.

Tabii öyle olacaktır. RDR2 çıkalı 3 sene yeni doldu Rockstar'ın çok beklenen bir AAA oyunu tamamlayabilmesi en az 5 sene sürer. Şimdiden bir isim, kısa video alırız aynı Elder Scrolls VI fragmanı gibi o vakit kazandırır Rockstar'a.

GTA IV 2008, GTA V 2013, RDR 2 2018 - ??? 2023.

GTA Online'dan hala deli gibi para kazanırken GTA 6'yı duyuracaklarını sanmıyorum. Duyursalar bile çıkması için uzun yıllar beklememiz gerekebilir. GTA 6 için GTA Online'ın ölmesi gerekiyor bence.
Allah aşkına nasıl deli gibi para kazanıyorlar?
Birisi söylemiş böyle gidiyor. Bu devirde kim GTA Online'a para yatırıyor. İnternette gırla hile var. Hem de bedava. Diyelim ban yedin, başka hesapla GTA 5 al. Çok daha ucuza gelecek.
Sattıkları fiyatlar inanılmaz saçma. Bana "Dolar 14-15 TL olmuş." vs. demeyin. Adamların parası değerli. 100$'a kim 8 milyon GTA parası alır ki? 100$ orada da oldukça iyi bir para, adamlar 100$'a 2 market arabası doldurabiliyor. Niye gidip 8-9 senelik, her yerde bedava hilesi olan saçma sapan bir oyuna versinler bu parayı?

Cidden GTA 6 olacağını düşünmüyorum. Rockstar heves bırakmadı. Artık Rockstar en nefret ettiğim oyun şirketi hâline geldi. Oyuncusuyla dalga geçiyor.
İnsanlar GTA 6 bekler, Rockstar GTA Trilogy çıkartır. Onu da çok kötü bir şekilde çıkarır, üstüne 60$ fiyat biçer. Bir de GTA 6'dan çok bir şey beklemeyin demeleri, ayrı fiyasko. 2013'den beri 11 tane irili ufaklı Assasin's Creed oyunu çıkmış, sadece 2 tane adam gibi oyunu olan Rockstar bir GTA 6'yı çıkaramıyor.

GTA 6 çıksa oyun çıkana kadar doların daha da artacağını düşününce 1500 TL'den aşağı satmazlar zaten.

Allah aşkına nasıl deli gibi para kazanıyorlar?
Birisi söylemiş böyle gidiyor. Bu devirde kim GTA Online'a para yatırıyor. İnternette gırla hile var. Hem de bedava. Diyelim ban yedin, başka hesapla GTA 5 al. Çok daha ucuza gelecek.
Sattıkları fiyatlar inanılmaz saçma. Bana "Dolar 14-15 TL olmuş." vs. demeyin. Adamların parası değerli. 100$'a kim 8 milyon GTA parası alır ki? 100$ orada da oldukça iyi bir para, adamlar 100$'a 2 market arabası doldurabiliyor. Niye gidip 8-9 senelik, her yerde bedava hilesi olan saçma sapan bir oyuna versinler bu parayı?
Türkçe güncel kaynak bulamadığımdan atıyorum. 1 yılda neredeyse 1 milyar USD kazanmışlar. Sence deli para değil mi bu?

Yeni konular

Geri
Yukarı