İddia: Rockstar Games The Game Awards'ta "Büyük" Bir Duyuru Yapmaya Hazırlanıyor

Bu tepkileri susturmak için de yapabilirler diyorum. Gerçi RDR2 için DLC planını iptal etme, GTA IV'ü düzeltmeme gibi oyuncuları sallamadıkları hareketler de oldu ama GTA V'ı için vakit geldi de geçiyor. Half-Life 3'e dönecek yoksa.

Hocam DLC planı vardı ve iptal mi ettiler? Yeni öğrendim. Ama gerek olmazdı bence.
Arthur öldükten sonra insanlar üzüldü bayağı. John ile bir DLC çıkarsa çok ilgi gelmezdi bence.

GTA VI için PS5 çıkması lazımdı. Rockstar da PC platformundan nefret eden, Playstation'ı ise çok seven bir firma büyük duyuru deniliyorsa tüm oklar burayı gösteriyor aslında. İnsanlar hem GTA V'in PS5 için yayınlanan fragmanına hem de bozuk Trilogy serisine tepkiliydi.

Sanmıyorum üst üste tepki aldıktan sonra eski oyunlar üzerine oynasınlar. GTA V online ne kadar iş görse de dinozor çağından kalma bir oyun günümüz için. GTA VI çıkınca GTA V'i F2P'e çevirebilirler en temizi olur mevcut kitleyi elde tutmak için.

GTA 6'nın tanıtımı çıkar mı diyorsunuz?

Geri
Yukarı