Ideapad Gaming 3 82K200K2TX nasıldır?

135 dakika boyunca gta 5 oynadım 64 dereceydi oyundan çıkarken.
Oyun sırasında kaç derecedeydi? Birkaç video seyrettiğimde işlemcinin 90-95 derece arasında seyrettiğini görmüştüm. Sizin laptopun altı boş mu ya da soğutucu mu kullanıyorsunuz?

Düzeltme: 8 çekirdekli laptop işlemcilerinin genelinde ısınma durumu var gibi ama yine de cihazdan cihaza farklılık görülebilir.

Oyun sırasında kaç derecedeydi? Birkaç video seyrettiğimde işlemcinin 90-95 derece arasında seyrettiğini görmüştüm. Sizin laptopun altı boş mu ya da soğutucu mu kullanıyorsunuz?

Düzeltme: 8 çekirdekli laptop işlemcilerinin genelinde ısınma durumu var gibi ama yine de cihazdan cihaza farklılık görülebilir.
Oyunu kapatmadan görev yöneticisinden cpunun sıcaklığına baktığımda 64 derece gösteriyordu dediğim gibi.Soğutucum yok masanın üzerindeydi.

Geçen hafta aldım, çok memnunum tavsiye ederim. Kasa kalitesi, soğutma çok iyi, ekran muhteşem, oyunların kalitesi de öyle. Gerçekten çok iyi cihaz, tam bir fiyat/performans ürünü.

Teşekkür ederim bilgi verdiğin için. Bende, şu anki laptopumdaki sorun düzelmezse inşallah alacağım.

Benim de laptop ihtiyacım var Max 23 bin liram var sadece oyun için almak istiyorum.

Bende sadece oyun için bütçemizde aynı. Ne düşünüyorsunuz. Şu an bu var mantıklı olan

Yeni konular

Geri
Yukarı