Ideapad Gaming 3 ne kadar idare eder?

AAA oyunlarda ultra ayarlarda oynama gibi bir takıntınız yoksa en az 3 sene götürür bence. Ama RAM takviyesi yapsanız iyi olur.

AAA oyunlarda Ultra ayarlarda oynama gibi bir takıntınız yoksa en az 3 sene götürür bence. Ama RAM takviyesi yapsanız iyi olur.

Hocam bende de bu laptop var, Warzone oyununda 1280x720 çözünürlüğünde düşük grafiklerde 60 FPS sabit alıyorum. Burada bir arkadaş 1080p oynarken orta ayarlarda 60 alırsınız demişti. Bir sorun yoktur değil mi?

Hocam bende de bu laptop var, Warzone oyununda 1280x720 çözünürlüğünde düşük grafiklerde 60 FPS sabit alıyorum. Burada bir arkadaş 1080p oynarken orta ayarlarda 60 alırsınız demişti. Bir sorun yoktur değil mi?
Hocam RAM yükseltmesi yapmadıysanız normal. Çünkü Warzone RAM tüketimi fazla olan ve en iyi 16 GB'da performans veren bir oyun. Ama ben yine de bunun için bir konu açmanızı veya ısı değerlerinizi gözden geçirmenizi şiddetle tavsiye ediyorum.

Hocam RAM yükseltmesi yapmadıysanız normal. Çünkü Warzone RAM tüketimi fazla olan ve en iyi 16 GB'da performans veren bir oyun. Ama ben yine de bunun için bir konu açmanızı veya sıcaklık değerlerinizi gözden geçirmenizi şiddetle tavsiye ediyorum.

Hocam sıcaklık değerlerine nereden bakabilirim? Bu konuda pek bir bilgim yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı