Ideapad Gaming 3 RTX3060 14.899TL

3050 Ti yidemi sattiniz hocam.

Evet 3050 Ti'yi arkadaşım aldı, oğluna.

Buradan milleti yanlış yönlendirmek gibi olmasın, güzel cihaz gerçekten. Ama Sıfır ürün işte bazen aksilik olabiliyor. Belki diğer modelini görmemiş olsam bunu bu şekilde kabul edeceğim. Ama ben normal şartlarda internete giren bir laptop arıyordum ve bu Lenovo markasına kadar hatta 3060 modeline kadar gitti. Şartlara bağlı olarak aldığım kararlar bunlar.

İki model de gayet yeterli ve gerçekten ısınmayan laptoplar.

Son düzenleme:
90W GPU olması peki ne gibi sorunlara yol aciyor? O yuzden cok elestirenler var. Performans dusuklugu cok oluyor sanirim.

90W GPU olsa da bu bütçede rakibi yok, 3050'lerle karsilastirilamaz bile. Max-P cihazlar ise 22K civarindan başlıyor o yüzden her türlü tercih edilebilecek bir model.

Hocam dünden beri takip ediyorum, verdiğimiz para da dolar bazında pek fazla olmasa da yeni üründe çizik çıkması hiçbir koşulda kabul edilebilir değil ya. Keza touchpad de öyle, dizaynla alakalı olsa tamam dersin ama standart durum değil. Pil durumu düşmesi de tuhaf. Soğutmasının da aman aman çok üst düzey olduğunu da zannetmiyorum açıkçası.

Böyle ekran, ekran kartı ve fiyata bir bit yeniği aramadan olmuyor bizim durumlarımızda.
Evet 3050 Ti'yi arkadaşım aldı, oğluna.

Buradan milleti yanlış yönlendirmek gibi olmasın, güzel cihaz gerçekten. Ama Sıfır ürün işte bazen aksilik olabiliyor. Belki diğer modelini görmemiş olsam bunu bu şekilde kabul edeceğim. Ama ben normal şartlarda internete giren bir laptop arıyordum ve bu Lenovo markasına kadar hatta 3060 modeline kadar gitti. Şartlara bağlı olarak aldığım kararlar bunlar.

İki model de gayet yeterli ve gerçekten ısınmayan laptoplar.

@lexoqe'nin başlığında 3060'lı cihazda da sıkça karşılaşıldığı görülüyor, kendisi de karşılaşmış ancak çözmüş.

Benim buna yönelmemi sağlayacak durum zaten soğutma açısından eşfiyatlı rakiplerinden en azından bir iki tık yukarıda olması mesela (8gb ram ile 16.5 civarına geliyor (o 8 ram de garanti dışı), Ryzen'in görüntü kısmı zaten sıkıntılı, 4k videoda tuhaf görüyorsunuz, hiçbir güncelleme çözmüyor) ancak durum öyle değil gibi. Bunun yanında illet yuvası Monster'ın TongFang kasalarında esamesi okunmayacak sorunlar başgöstermiş kullanan herkeste.

Hocam dünden beri takip ediyorum, verdiğimiz para da dolar bazında pek fazla olmasa da yeni üründe çizik çıkması hiçbir koşulda kabul edilebilir değil ya. Keza touchpad de öyle, dizaynla alakalı olsa tamam dersin ama standart durum değil. Pil durumu düşmesi de tuhaf. Soğutmasının da aman aman çok üst düzey olduğunu da zannetmiyorum açıkçası.

Böyle ekran, ekran kartı ve fiyata bir bit yeniği aramadan olmuyor bizim durumlarımızda.

Pil düşmesi durumu 3050 Ti modellerinde var. Adaptör ve yazılım ile alakalı bir durum dedik, ısınması kötü değil dedik, diğerlerine kıyaslan daha yakışıklı daha küçük ve daha ucuz dedik, 3050 Ti'yi aldık 2 hafta sonra 3060'ı önümüze 3050 Ti fiyatına sattılar, tamam dedik, hafif çizik geldi tamam dedik. Ama Touchpad'in böyle olması canıma tak etti. Dün oturup kendime şunu söyledim, ben ne yapıyorum?

Hepsine bay bay dedim. Alanlara ve yoluna devam edenlere hayırlı olsun. Tekrar söylüyorum güzel laptop.

Ayrıca ben önce 3050 Ti'yi sonra da 3060'lı modeli aldım. Şu an iki modelde karşımda.

Son düzenleme:
Ürünü Mediamarkt üzerinden satın alabilen var mı acaba? Önce 3D Secure sorunu yaşadım, şimdi de stok olmadığını söylüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı