IdeaPad Gaming 3i'a Windows kurarken ekranda noktalar oluşuyor

ozgurdegilozgun

Femtopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Lenovo Ideapad Gaming 3i FreeDOS versiyonunu aldım ve Technopat rehberinde olduğu gibi Windows 10 kurulumunu belleğe kurdum. Kurarken Windows bu diske yüklenemez hatası aldım ve diskteki bütün bölümleri silip, yeni disk oluşturup onlara kurdum. Dilimi seçtim, anahtarımı girdim ve baştan kurulmasını seçtim ancak kurulum esnasında yeniden başlatılma kısmında ekran bir süre siyah kalıp sonra turuncu çizgiler beliriyor. Neyi yanlış yaptığım hakkında yardımcı olur musunuz? Ekran kartı kargo veya kurulum esnasında zarar görmüş olabilir mi?

oluşan hata.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Lenovo Ideapad Gaming 3I FreeDOS versiyonunu aldım ve Technopat rehberinde olduğu gibi Windows 10 kurulumunu belleğe kurdum. Kurarken Windows bu diske yüklenemez hatası aldım ve diskteki bütün bölümleri silip, yeni disk oluşturup onlara kurdum. Dilimi seçtim, anahtarımı girdim ve baştan kurulmasını seçtim ancak kurulum esnasında yeniden başlatılma kısmında ekran bir süre siyah kalıp sonra turuncu çizgiler beliriyor. Neyi yanlış yaptığım hakkında yardımcı olur musunuz? Ekran kartı kargo veya kurulum esnasında zarar görmüş olabilir mi?

Eki Görüntüle 657357

Sorunu çözdünüz mü?

Yeni konular

Geri
Yukarı