Çözüldü Ideapad S145 AMD Software kurulunca sistem donuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Phytxss

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
  • Lenovo Ideapad S145.
  • AMD Radeon Vega 3 Graphics.
  • AMD Ryzen 3 3200U 2.60 GHz.
  • 8 GB RAM
Ben AMD Software kurduğumda FPS düşüyor, bilgisayar donuyor ve de 5-6 açıp kapamadan sonra hata veriyor, açılmıyor yani. Anlayamıyorum. Araştırdım bir sonuç bulamadım. Normalde bilgisayar Valorant ve CS vb. oyunları orta düşükte 60 oynatması gerekirken ben hizmetleri kapatmış, başlangıç vb. her şeyi yapmışken 30 FPS ile oynuyorum. Bilgisayarda hiçbir sorun yok. Açıp kapanması hızlı SSD dolayı ama PC yok oluyor birçok şeyde. Artık burada da bir çare bulamazsam ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
19.12.1 sürücüsünü kurmanı öneririm, biraz eski ama yapacak bir şey yok, ben de onu kullanıyorum hiçbir sıkıntı yaşamadım.
RX Vega 10 sahibiyim ben de.
19.12.1 sürücüsünü kurmanı öneririm, biraz eski ama yapacak bir şey yok, ben de onu kullanıyorum hiçbir sıkıntı yaşamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Link atar mısınız pek bilgim yokta bu konularda. Buldum teşekkürler

Yükledim senin kullandığın veya kullanabileceğim ayarları söyler misin rica etsem.

Yükledim senin kullandığın veya kullanabileceğim ayarları söyler misin rica etsem.

Masaüstüne gel, sağ tıkla, Software'ı aç, ekran kısmındaki her şeyi kapat, ölçekleme modu en boy oranını koru yap.
Sonra ana Sayfa'ya gel, alt kısımda tercihleri aç, oradan banner reklamları, bildirimler, yükseltme danışmanını göster kısımlarındaki tikleri kaldır.
Daha sonra gösterdiğim yerde küçük AMD software ikonuna sağ tıkla, ekran kartı profiline tıkla, performansı en iyi duruma getiri seç, bu kadar.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    1,9 KB · Görüntüleme: 19
Masaüstüne gel, sağ tıkla, Software'ı aç, ekran kısmındaki her şeyi kapat, ölçekleme modu en boy oranını koru yap.
Sonra ana Sayfa'ya gel, alt kısımda tercihleri aç, oradan banner reklamları, bildirimler, yükseltme danışmanını göster kısımlarındaki tikleri kaldır.
Daha sonra gösterdiğim yerde küçük AMD software ikonuna sağ tıkla, ekran kartı profiline tıkla, performansı en iyi duruma getiri seç, bu kadar.

Biraz geç oldu ama çok teşekkürler yardımların için.

Yeni konular

Geri
Yukarı