Idle Daddy birden fazla oyun çalıştırabilir mi?

Talha43

Picopat
Yer
deeplake
Bu olayı uzun süredir biliyordum fakat yeni başladım. Idle Daddy diye bir program kullanıyorum. İlk başta birden fazla oyunu aynı anda çalıştırıyordu. 2 saat falan geçti artık tek oyunu çalıştırıyor şu an. Normalde birden fazla oyunu çalıştırabiliyor mu anlamadım. Bir de hala kart düşmedi yardımcı olur musunuz :(?

Son düzenleyen: Moderatör:

ulas3463

Femtopat
Bu olayı uzun süredir biliyordum fakat yeni başladım. Idle Daddy diye bir program kullanıyorum. İlk başta birden fazla oyunu aynı anda çalıştırıyordu. 2 saat falan geçti artık tek oyunu çalıştırıyor şu an. Normalde birden fazla oyunu çalıştırabiliyor mu anlamadım. Bir de hala kart düşmedi yardımcı olur musunuz :(?
Bende tek tek çalışıyor. Şuana kadar bana 3 saatten önce bir kere düştü. Yani genelde 3 saattan sonra düşüyor. Birde arada durdurup devam ettirin, öyle daha çabuk düşüyor.

jai guru deva om

Hectopat
Süper Moderatör
Yer
New York

AliÖzkan 7734

Hectopat
Makaleler
3

Ayarlardan Fast Mode'a alın.

Yukarı