Idle Daddy birden fazla oyun çalıştırabilir mi?

Talha43

Decapat
Yer
deeplake
Daha fazla  
Bu olayı uzun süredir biliyordum fakat yeni başladım. Idle Daddy diye bir program kullanıyorum. İlk başta birden fazla oyunu aynı anda çalıştırıyordu. 2 saat falan geçti artık tek oyunu çalıştırıyor şu an. Normalde birden fazla oyunu çalıştırabiliyor mu anlamadım. Bir de hala kart düşmedi yardımcı olur musunuz :(?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu olayı uzun süredir biliyordum fakat yeni başladım. Idle Daddy diye bir program kullanıyorum. İlk başta birden fazla oyunu aynı anda çalıştırıyordu. 2 saat falan geçti artık tek oyunu çalıştırıyor şu an. Normalde birden fazla oyunu çalıştırabiliyor mu anlamadım. Bir de hala kart düşmedi yardımcı olur musunuz :(?
Bende tek tek çalışıyor. Şuana kadar bana 3 saatten önce bir kere düştü. Yani genelde 3 saattan sonra düşüyor. Birde arada durdurup devam ettirin, öyle daha çabuk düşüyor.

Hayir tek tek calistirabilirsin.
Kartlar genelde 3 veya 4 saatte dusuyo ben yatmadan önce kuruyorum kalkana kadar yarisi dusmus oluyo

Ayarlardan Fast Mode'a alın.

Geri
Yukarı