Idle Daddy kullanmak

hiçkimsen

Decapat
Daha fazla  
Idle Daddy kullanacağım ve hep 2020 yazıları vardı 2021 de yeni çıkan ve VAC kullanan oyun olup olmadığını bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Güncel liste bulamadım ama eklemek istediğiniz oyunun Steam sayfasına girip sol alt tablodan VAC korumasına sahip olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Güncel liste bulamadım ama eklemek istediğiniz oyunun Steam sayfasına girip sol alt tablodan VAC korumasına sahip olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Bir şey daha sormak istiyorum rahatsız ettiğim için özür dilerim ama
Idle Daddy açıkken oyun oynayabilir miyiz mesela o Euro Truck da oynuyor gözüküyor ben başka oyun giriyorum
1 soru daha
Uygulama açıkken kara listeyi falan yaptım ve o kara listede olmayan oyunları kasarken ben arkada kara listede oyun açarsam VAC yer miyim?

Bir şey daha sormak istiyorum rahatsız ettiğim için özür dilerim ama.
Estağfurullah, tabi :).
Idle Daddy açıkken oyun oynayabilir miyiz mesela o Euro Truck da oynuyor gözüküyor ben başka oyun giriyorum.
Maalesef online olarak hayır, Steam sadece bir cihazda online çalıştırmaya izin verir. Offline olarak yapabilirsiniz.
Ugulama açıkken kara listeyi falan yaptım ve o kara listede olmayan oyunları kasarken ben arkada kara listede oyun açarsam VAC yer miyim?
Hayır tabi ki.

Başka sorunuz varsa çekinmeyin lütfen, iyi akşamalar.

Başka sorunuz varsa çekinmeyin lütfen, iyi akşamalar.
Ben de programı kullanmak istiyorum. Guard kurdum telefonuma. Program şifremizi istiyor güvenli midir?
spto.PNG

Sadece bu oyunda kart düşürmek istiyorum. Ban yer miyim? VAC olan oyunla nasıl anlaşılır?

Ben de programı kullanmak istiyorum. Guard kurdum telefonuma. Program şifremizi istiyor güvenli midir?
Eki Görüntüle 951847
Sadece bu oyunda kart düşürmek istiyorum. Ban yer miyim? VAC olan oyunla nasıl anlaşılır?
Oyunun Steam sayfasında yazar VAC korumasına sahip olup olmadığı, program güvenilidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı