Çözüldü Idle Master ban sebebi mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yusuf4441

Femtopat
Arkadaşlar idle Master kullanmak istiyorum değerli bir Steam hesabım var 18 tane paralı oyunum var kullanırsam ban yer miyim? Ne yapmaliyim? Steam.
Yan hesaptan oyun paylaştırma yapıp kullansam olur mu? Bilen yazarsa sevinirim.

Çözüm
Değil ama tavsiyem Idle Master kullanarak tek tek uğraşma. 10 oyun koysan her birini tek tek açıp tek tek saat kasıyor, o şekilde kart düşürüyor. Ona kıyasla github üzerinde bulabileceğin HourBoostr programını kullan. İçine istediğin oyunların IDsini ekliyorsun ve hepsini aynı anda çalıştırıyor. Benimkinde 38 tane oyun var, bu 38 oyun bilgisayarımda yüklü olmasa bile Steam'de saat kasabiliyorum. En son "2 haftada 4.229 saat etkinlik" görünüyordu düşün :D saat kasarken bir yandan kartlarda düşüyor satıyorum. Her oyunu tek tek koyup 5 saat bekleyeceğime hepsini aynı anda koyuyorum dediğim gibi tertemiz.
Değil ama tavsiyem Idle Master kullanarak tek tek uğraşma. 10 oyun koysan her birini tek tek açıp tek tek saat kasıyor, o şekilde kart düşürüyor. Ona kıyasla github üzerinde bulabileceğin HourBoostr programını kullan. İçine istediğin oyunların IDsini ekliyorsun ve hepsini aynı anda çalıştırıyor. Benimkinde 38 tane oyun var, bu 38 oyun bilgisayarımda yüklü olmasa bile Steam'de saat kasabiliyorum. En son "2 haftada 4.229 saat etkinlik" görünüyordu düşün :D saat kasarken bir yandan kartlarda düşüyor satıyorum. Her oyunu tek tek koyup 5 saat bekleyeceğime hepsini aynı anda koyuyorum dediğim gibi tertemiz.

Çözüm

Teşekkürler.
Değil ama tavsiyem ıdle Master kullanarak tek tek uğraşma. 10 oyun koysan her birini tek tek açıp tek tek saat kasıyor, o şekilde kart düşürüyor. Ona kıyasla GitHub üzerinde bulabileceğin hourboostr programını kullan. İçine istediğin oyunların ID'sini ekliyorsun ve hepsini aynı anda çalıştırıyor. Benimkinde 38 tane oyun var, bu 38 oyun bilgisayarımda yüklü olmasa bile Steam'de saat kasabiliyorum. En son "2 haftada 4.229 saat etkinlik" görünüyordu düşün :D saat kasarken bir yandan kartlarda düşüyor satıyorum. Her oyunu tek tek koyup 5 saat bekleyeceğime hepsini aynı anda koyuyorum dediğim gibi tertemiz.

Teşekkür ederim 😀 ayarlarından hangi oyuna ne zaman gececek diye ayarliyabiliyoruz sanırım değil mi?

Teşekkürler.

Teşekkür ederim 😀 ayarlarından hangi oyuna ne zaman gececek diye ayarliyabiliyoruz sanırım değil mi?
Idle Master için sorduysan evet ayarlanıyor elle geçebiliyorsun, zamanlaması falan yok tabii ama. HourBoostr ise Start Boosting'e tıkladığın anda tüm oyunları aynı anda açıyor. ID kısmında en başa eklediğin ID hangi oyuna aitse Steam'de o oyunda olarak görünüyorsun ama dediğim gibi 30 oyun koyduysan hepsinde aynı anda saat kasıyor. Yani bu mantıkta, 1 oyunu 1 saat oynadığında toplam etkinlik 1 saat olarak görünecekken, HourBoostr 30 oyunu aynı anda açtığından toplam etkinlik 30 saat olarak görünüyor. Ben geceleri açık bırakıyordum sende öyle yapabilirsin.

Geri
Yukarı