Idle Master güvenilir mi ve nasıl çalışır?

Bertugxt

Centipat
Daha fazla  
Herkes gibi Steam'de kart düşürmek için ıdle master kullanmak istiyorum , eğer kullanıyorsanız bir kaç tavsiye/dikkat etmem gereken şey söyler misiniz?Ayrıca birkaç sorum olacak PC'yi yorar mı? Oyunların yüklü olması gerekiyor mu? PC'yi kapatınca çalışmaya devam eder mi? Bende olan bir oyunun VAC güvenlikli olup olmadığını nasıl anlarım? Kendi tecrübelerinizi de paylaşabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
dikkat etmem gereken şey söyler misiniz?
Vac yiyebileceğiniz oyunları kara listeye alın.

Ayrıca birkaç sorum olacak PC'yi yorar mı?
Hayır.

PC'yi kapatınca çalışmaya devam eder mi?
Hayır devam etmez fakat telefon için olan Idle Daddy kullanabilirsin.

VAC güvenlikli olup olmadığını nasıl anlarım?
İnternette bir sürü kaynak var orada yardımcı oluyorlar. (Technopat'da da var.)

Herkes gibi Steam'de kart düşürmek için Idle Master kullanmak istiyorum, eğer kullanıyorsanız birkaç tavsiye/dikkat etmem gereken şey söyler misiniz? Ayrıca birkaç sorum olacak PC'yi yorar mı? Oyunların yüklü olması gerekiyor mu? PC'yi kapatınca çalışmaya devam eder mi? Bende olan bir oyunun VAC güvenlikli olup olmadığını nasıl anlarım? Kendi tecrübelerinizi de paylaşabilirsiniz.

CS:GO dışında bütün oyunlarda sorunsuz çalışıyor diye biliyorum PC'yi yormaz oyunların yüklü olmasına gerek yok.

Herkes gibi Steam'de kart düşürmek için ıdle master kullanmak istiyorum , eğer kullanıyorsanız bir kaç tavsiye/dikkat etmem gereken şey söyler misiniz?Ayrıca birkaç sorum olacak PC'yi yorar mı? Oyunların yüklü olması gerekiyor mu? PC'yi kapatınca çalışmaya devam eder mi? Bende olan bir oyunun VAC güvenlikli olup olmadığını nasıl anlarım? Kendi tecrübelerinizi de paylaşabilirsiniz.
Hocam ben yaklaşık 3 ay kullandım biraz tecrübem var. Dikkat etmeniz gereken tek şey Valve'ın oyunlarında pek kullanmamak. Onun dışında bilgisayarınızı yormaz, ben uygulamayı aktifleştirdiğim zaman %1 CPU ya kullanıyordu ya da kullanmıyordu. Oyunların yüklü olmasına gerek yok, PC'yi kapatınca çalışmaya devam etmiyor maalesef. VAC banlı olup olmadığını anlamak için oyunun mağaza sayfasına gidip bakmanız gerekiyor. 3 Aydır kullanıyorum hiçbir sorunla karşılaşmadım.

Hocam ben yaklaşık 3 ay kullandım biraz tecrübem var. Dikkat etmeniz gereken tek şey Valve'ın oyunlarında pek kullanmamak. Onun dışında bilgisayarınızı yormaz, ben uygulamayı aktifleştirdiğim zaman %1 CPU ya kullanıyordu ya da kullanmıyordu. Oyunların yüklü olmasına gerek yok, PC'yi kapatınca çalışmaya devam etmiyor maalesef. VAC banlı olup olmadığını anlamak için oyunun mağaza sayfasına gidip bakmanız gerekiyor. 3 Aydır kullanıyorum hiçbir sorunla karşılaşmadım.
Eklemeyi unutmuşum, hem Valve oyunlarına hem de VAC banlı oyunlara dikkat etmelisiniz.

Bu linkteki her oyun koleksiyon kartı veriyor ve en düşüğe göre sıralı. Tarayıcına "Steam Inventory Helper" uzantısını eklersen oyunları sepete eklemen ve satman daha kolay olur. Ben genelde oyunları inceleme oranına bakarak alıyorum, en kötü kendi fiyatını çıkarıyorlar.

Oyunlarda kartlar genelde 4 saat civarında düşüyor(bazıları için 12'ye kadar çıkabilir). Bilgisayarı kapatınca çalışmaz tabii ve sistemi yorduğunu da söyleyemem. Baya bir kullandım genelde parayı parlak kartlardan katlıyorsunuz.
1664911060627.png

VAC güvenlikli oyunların sayfasında böyle bir madde bulunuyor. Oraya tıkladığınız zaman sizi bütün VAC destekli oyunlara götürüyor sanırım. Ayrıca forumda kara listeye almanız gerek oyunların kodları konularda paylaşılmış, oradan yazarsanız bir sıkıntı çıkmaz diye düşünüyorum.
1664911118307.png

Vac banlı oyunlar sıkıntı çıkartmıyor ama yaş tahtaya basmamak lazım. Ben birkaç kez 5 6 saniyeliğine çalıştırmıştım. Ama dikkat etmek ve kullanmamak en iyisi.

Yeni konular

Geri
Yukarı