Idle Master için hangi oyunlar alınmalı?

enesaak

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. Son zamanlarda karşıma sürekli çıktığından dolayı şu kart düşürme işine bir bakayım dedim. Steam cüzdanımda kalan son kalan 11,91 TL ile Zup serisinin 1,47 TL olan oyunlarını sepete ekledim. Acaba başka bir oyun serisi var mı yoksa en karlısı Zup serisi mi? Eğer Zup serisi der iseniz hemen alıp Idle Master'i indireceğim. Bir de kara liste olayı varmış. Hangi oyunları kara listeye eklememiz gerekiyor acaba?
Sepetteki oyunlar şu anda bu şekilde:

1656507046534.png

Hentai girl serisi, mosaique serisi ve outdrive öneririm outdrive bana yaklaşık 17 TL kar sağladı şansa bağlı tabii ki. Parlak kart düştü 13 TL'lik bir tane outdrivedan size düşmese bile bir tanesi hariç diğer kartları 1TL üstü değere sahip.

Hentai girl serisi, mosaique serisi ve outdrive öneririm outdrive bana yaklaşık 17 TL kar sağladı şansa bağlı tabii ki. Parlak kart düştü 13 TL'lik bir tane outdrivedan size düşmese bile bir tanesi hariç diğer kartları 1TL üstü değere sahip.

Peki şu anda sepetimdeki oyunlardan kar sağalayabilir miyim?

Over the dream, hentai girl oyunları, once in yaissor, outdrive kar ettiğim oyunlar. Zup oyunlarından S, F oyunlarını öneririm. Öbür oyunlardan daha yüksek kar ettirebiliyorlar.

Ayrıca şu paketlerden de çok yüksek miktarda olmasa da şansınıza göre paket başı 1-2 TL kar edebilirsiniz.
(sonuncu paket riskli)

Çoğunlukla şansınıza göre kar edersiniz. Yani 1 TL'lik kart da düşebilir 50 TL'lik kartta. 17TL ve 10TL'lik 2 tane kart düşürdüm mesela.

Ayrıca topluluk pazarından alıcağınız oyunun kartlarına bakıp en düşük 3 kartı ( kaç kart düşüyor ise yani toplam kart /2 ) toplarsanız ve Steam'ın komisyonundan 20-30 kuruş çıkarırsanız kar mı zarar mı ediceğinizi görebilirsiniz. Uğraş gerektiren bir iş yani.

Şu programları kullanmayın. Sonra hesabım çalındı diye konular havada uçuşuyor. Şurdan kazanacağınız 3-5 lirayı harçlığınızdan çok rahat biriktirebilirsiniz gençler.

Şu programları kullanmayın. Sonra hesabım çalındı diye konular havada uçuşuyor. Şurdan kazanacağınız 3-5 lirayı harçlığınızdan çok rahat biriktirebilirsiniz gençler.

Eğer doğru programları doğru şekilde kullanırsa hesap çalınması gibi biri durum oluşmaz. Uzun süredir kullanıyorum ve hesap çalınması gibi bir şey ne duydum ne gördüm ne de yaşadım. Yani gidip de Idle Master veya Idle Daddy harici bir uygulama ile denerseniz o tarz olaylarla karşılaşmanız daha olasıdır.

Dediğiniz gibi uğraştırıyor gibi. Öyleyse hiç uğraşmaya gerek yok. Peki item düşürüp satabileceğim hangi oyunlar var? CS:GO'da Prime olmadığı için ondan umudu kestim.

Bende Don't Starve Together var. Arkadaşlarla oynamak için almıştım fakat sarmadı. Eğer arkadaşım var oynarım diyorsan bir de her gün skin tarzı bir şey veriyor. Çok bir fiyatı olmuyor bana düşenler çoğunlukla 15-20 kuruş oluyor fakat şansın varsa 20-30TL hatta 50-60TL'lik itemleri var.

Bende Don't Starve Together var. Arkadaşlarla oynamak için almıştım fakat sarmadı. Eğer arkadaşım var oynarım diyorsan bir de her gün skin tarzı bir şey veriyor. Çok bir fiyatı olmuyor bana düşenler çoğunlukla 15-20 kuruş oluyor fakat şansın varsa 20-30TL hatta 50-60TL'lik itemleri var.
Eğer bir yandan oynamıyacaksan tavsiye etmem kar ettirmesi çok uzun sürer.

Yeni konular

Geri
Yukarı