Idle Master için hangi oyunlar alınmalı?

Dediğiniz gibi uğraştırıyor gibi. Öyleyse hiç uğraşmaya gerek yok. Peki item düşürüp satabileceğim hangi oyunlar var? CS:GO'da Prime olmadığı için ondan umudu kestim.

Sistemin yetiyorsa PUBG oynayabilirsin hem artık bedava oldu. Ben 4-5 kere altın akm çıkarttım kasadan ilk seferde 50 TL'ye satıldı diğerleri 20-25 TL civarına satıldı. En son geçen hafta sattım 20 TL bakiye geldi o parayı da kart düşürme yöntemiyle 168 TL'ye katladım 😃

Idle Master ile hesap çalınmasının ne alakası var?
Hiç alakası yok devam, şu ana kadar senin başına bir şey gelmemesi de gelecekte kimsenin başına bir şey gelmemesinin de teminatıdır zaten. Yazın 3rd Party programlara maillerinizi, şifrelerinizi, tertemiz mis gibi. Koca koca şirketlerde bilgi sızdırılması oluyor ama bu programlarda hiç bir şey olmaz. Aynen hiç alakası yok.

Bir de bir tane daha beğenmedim emojisi rica edeyim.

Sistemin yetiyorsa PUBG oynayabilirsin hem artık bedava oldu. Ben 4-5 kere altın akm çıkarttım kasadan ilk seferde 50 TL'ye satıldı diğerleri 20-25 TL civarına satıldı. En son geçen hafta sattım 20 TL bakiye geldi o parayı da kart düşürme yöntemiyle 168 TL'ye katladım 😃

20 TL'yi nasıl 168TL'ye katladınız öyle. Hangi oyunları aldınız söyleyinde bende alayım😄

Hiç alakası yok devam, şu ana kadar senin başına bir şey gelmemesi de gelecekte kimsenin başına bir şey gelmemesinin de teminatıdır zaten. Yazın 3rd party programlara maillerinizi, şifrelerinizi, tertemiz mis gibi. Koca koca şirketlerde bilgi sızdırılması oluyor ama bu programlarda hiçbir şey olmaz. Aynen hiç alakası yok.

Peki hocam güvenmiyorsanız siz kullanmazsınız. Zaten yapacak olan kişiler bu ihtimali de göz önünde bulundurarak girmeli. Böyle bir durum yaşanmaz ama hiçbir zaman yaşanmayacağı anlamına da gelmiyor.

20 TL'yi nasıl 168TL'ye katladınız öyle. Hangi oyunları aldınız söyleyinde bende alayım😄

20 TL ile ilk hentai serisi ve birkaç Zup aldım 44TL oldu o paraya diğer oyunları bundlel arı falan almıştım öyle öyle en son almak istediğim oyunun parasına tamamlanınca oyunu almıştım şu anda 34, 4TL bakiye var 4 tane düzgün kar ettiren oyun bulabildim onları kasıyor Idle Master. Ben aldıklarımı liste yapayım atayım buraya bakarsınız kartlarının fiyatı düşmüş veya çıkmış olabilir

Hiç alakası yok devam, şu ana kadar senin başına bir şey gelmemesi de gelecekte kimsenin başına bir şey gelmemesinin de teminatıdır zaten. Yazın 3rd party programlara maillerinizi, şifrelerinizi, tertemiz mis gibi. Koca koca şirketlerde bilgi sızdırılması oluyor ama bu programlarda hiçbir şey olmaz. Aynen hiç alakası yok.

Peki Steam bu programı engellemesini bilmiyor mu? Nasıl olsa kocaman bir şirket. Kullanan kullanıyor zaten. Kaç yıldır kullanılmaya da devam ediliyor.

Emoji kısmına gelirsek, emoji atmayacaksak o zaman niye var bu forumda emojiler?

aborigenus
the adventurer - episode 1:beginning of the end
andarilho
ayakashigami
bad rats
beeswing
black desert (güzel oyundur tavsiye ederim oynamanızı)
blast-off
blood and bacon
color chaos
crash wheels
crazy buggy racing
cryptoMoneya
dark shadows - army of evil
the descendant
disillusions manga horror
drift horizon online
drunken fight simulator
face It - a game to fight inner demons
fluffy store
fox hime zero
freedom fighter
the great gatsby: Secret treasure
gunsoul girl
hentai crush
hentai girl
hentai girl division
hentai girl fantasy
hentai girl hime
hentai girl karen
hentai girl linda
hentai killer
hentai mosaique neko waifus
house of detention
infinitum
intralism
Island ıf nyne: battle royale
kandidatos
linea, the game
love wish
montaro
mosaique neko waifus 2
mosaique neko waifus 3
mosaique neko waifus 4
my name is mayo
nightz
ninja stealth
nyasha
ohr
once in yaissor
outdrive
over 9000 zombies!
pinkman
pretty angel
racer 8
rage wars
raise your own clone
russia battlegrounds
russiaphobia
schein
seen
a shooty bit
silence of the sleep
slapshot: rebound
soul gambler
swaying girl
tricolour lovestory
valakas story
your friend hana
zup!
zup! 5
zup! 8
zup! F
zup! S
zup! X
zup! Z
zup! Zero

birde@TacsizKralTR hocamın attığı bundle ları almıştım ek olarak Miss Neko 2 doll&gold profil arka planını 4 tl ye almıştım 10 tl olmuş (arka plan olayını önermem riskli)

Idle Master ile hesap çalınmasının ne alakası var?
efe o degil de sen kullanıyormusun idle

aborigenus
the adventurer - episode 1:beginning of the end
andarilho
ayakashigami
bad rats
beeswing
black desert (güzel oyundur tavsiye ederim oynamanızı)
blast-off
blood and bacon
color chaos
crash wheels
crazy buggy racing
cryptoMoneya
dark shadows - army of evil
the descendant
disillusions manga horror
drift horizon online
drunken fight simulator
face It - a game to fight inner demons
fluffy store
fox hime zero
freedom fighter
the great gatsby: Secret treasure
gunsoul girl
hentai crush
hentai girl
hentai girl division
hentai girl fantasy
hentai girl hime
hentai girl karen
hentai girl linda
hentai killer
hentai mosaique neko waifus
house of detention
infinitum
intralism
Island ıf nyne: battle royale
kandidatos
linea, the game
love wish
montaro
mosaique neko waifus 2
mosaique neko waifus 3
mosaique neko waifus 4
my name is mayo
nightz
ninja stealth
nyasha
ohr
once in yaissor
outdrive
over 9000 zombies!
pinkman
pretty angel
racer 8
rage wars
raise your own clone
russia battlegrounds
russiaphobia
schein
seen
a shooty bit
silence of the sleep
slapshot: rebound
soul gambler
swaying girl
tricolour lovestory
valakas story
your friend hana
zup!
zup! 5
zup! 8
zup! F
zup! S
zup! X
zup! Z
zup! Zero

birde@TacsizKralTR hocamın attığı bundle ları almıştım ek olarak Miss Neko 2 doll&gold profil arka planını 4 tl ye almıştım 10 tl olmuş (arka plan olayını önermem riskli)
Kral idle master oyun durumunu guncellestiremiyorum neden

Yeni konular

Geri
Yukarı